GADŻETY DLA RODZICÓWORGANIZACJA

Mamo, zorganizuj się!

Mama Kubusia16 comments2627 views
wiadomo ,że każda mama ma mnóstwo spraw na głowie .ogarnąć dom ,dzieciaczki ,nierzadko również i partnera i pracę .ciężko czasem pamiętać o wszystkim ,co mamy do zrobienia .BRIOKO nadchodzi z pomocą ! :)

mnóstwo karteczek ,coroczne przepisywanie ważnych notatek ,adresów z kalendarza ..karteczki się gubią ,kalendarze zajmują mnóstwo miejsca ..Organizer Mamy ,firmy Brioko może okazać się świetnym rozwiązaniem dla każdej mamy .dlaczego ? dlatego ,że możemy zapisać w nim dosłownie wszystko ,a odpowiednio wyznaczone miejsca są w tym bardzo pomocne .w Organizerze Mamy znajdziemy miejsce ,na zapiski takie jak : przepisy ,adresy ,plan roczny ,telefony do lekarzy ,budżet domowy .zresztą ,zobaczcie same . :)

ja do tej pory korzystałam z tradycyjnych kalendarzy książkowych ,w których zapisywałam wszystkie potrzebne informacje ,adresy i telefony do znajomych ,czy lekarzy .no i przepisywałam wszystko co roku ..czasami niechętnie  ,ale przecież nie będę trzymała na półce załóżmy pięciu kalendarzy ,prawda ? dzięki Organizerowi Mamy ,możemy odpuścić sobie kalendarze na długi czas .dlaczego ? Organizer Mamy nie jest roczny ,nie jest miesięczny -możemy z niego korzystać tak długo ,jak mamy na to ochotę i jak pozwoli nam na to miejsce w organizerze .wydaje mi się ,że lepszym rozwiązaniem jest zakup Organizera Mamy raz na długi czas ,niżeli coroczny zakup kalendarza i przepisywanie wszystkiego .ale oczywiście jak kto lubi . ;)

na stronie BRIOKO znajdziecie również różnego rodzaju dzienniczki ,w których można zapisać wszystko co związane z maluszkiem ,jego plan dnia ,plan karmienia .są dzienniczki ściśle związane z ciążą ,dla przyszłych mam .żałuję ,że nie wiedziałam o istnieniu takich gadżetów będąc w ciąży ,ponieważ kosztują niewiele ,a mogą być świetną pamiątką na całe życie .

a Wy korzystacie z takich gadżetów ? znacie BRIOKO ?

 • super sprawa :)
  moja pamiec po ciazy (i juz w jej trakcie) mnie zawodzi
  zawsze robie liste na zakupy ale czasem bywa ze liste zapomnie zabrac ze soba :)

  • taka sytuacja mi też zdarzyła się kilka razy ;)

 • Mam ! I chwale pod niebiosa od początków ciąży już ;)
  Dzienniczek ciąży, dzienniczek karmienia i teraz Organizer mamy również :D
  I u mnie niedługo recenzja :D

  • ja z kolei w ciąży nie zapisywałam nigdzie niczego ;(

 • Ja sama tworzę sobie takie organizery. :) wpisuję co chcę, kiedy chcę i jak chcę :)

  • ja planowałam stworzyć sobie blog planner ,ale ostatecznie się nie zmobilizowałam ;D

 • O fajna sprawa, właśnie miałam sobie kupić kalendarz ale może na taki organizer się skuszę

 • Super ten organizer, chyba musze sobie taki sprawic bo tez mam kilka kalendarzy, ktorych czasami mi sie nawet nie chcialo przepisywac:)

 • Fajna sprawa.. Mnie by się to przydało bo jestem bardzo zapominalska :/

 • Muszę do nich zajrzeć!! konieczniee!!

 • By przydał mi się taki dzienniczek , bo mam straszną sklerozę :D

 • zastanawiałam się kiedyś nad nim, ale dla mnie to niezbyt wygodne rozwiązanie.
  potrzebuję rozpiski konkretnych dni, w większości również godzin. noszenie jednocześnie organizera i terminarza byłoby bardziej uciążliwe niż przepisanie numerów telefonu czy adresów raz na rok.

 • Ja cały czas zastanawiam się nad jego zakupem, ale jeszcze się nie przekonałam…