BLOGOSFERA

Za co kochasz Instagram?

Mama Kubusia16 comments801 views
Wzbraniałam się bardzo długo, odpychałam rękoma i nogami. Nie wiedziałam w tym niczego szczególnegoi nie rozumiałam tego podziwu wszystkich dookoła. Konto co prawda założyłam już jakiś czas temu, jednak w żaden sposób z niego nie korzystałam. Do dziś. Za co pokochałam Instagram?

To był impuls, właściwie nie wiem jak do głowy wpadł mi pomysł, by zamieścić swoje pierwsze zdjęcie w tej aplikacji. Po kilku minutach miałam sporą grupę obserwujących, wśród których widziałam głównie same znajome twarze. Więc wow- tyle ludzi w jednym miejscu.  I to fajnych ludzi. Obserwujesz kogo chcesz, a nie kogo Ci każą. Jak do tej pory nie pokazały mi się żadne sugestie znajomych, co bardzo mnie cieszy. Chociaż chwilka, mała zmiana- na Instagramie nie ma znajomych, są obserwatorzy. Kurcze, brzmi prawie jak osiedlowy monitoring! :)
Robię dużo zdjęć, mogłabym wręcz powiedzieć, że całe mnóstwo i nie skłamałabym. Kocham efekty graficzne. Nie mówię oczywiście o zmniejszaniu objętości ciała w photoshopie, czy korygowaniu niedoskonałości. Lubię cienie, barwy, kontrasty. A to oferuje Instagram. Nieograniczona ilość zdjęć i wiele opcji ich zabarwiania. Podoba mi się, bardzo.
To też fajna pamiątka. Lubię mieć nasze zdjęcia w wielu miejscach, dzięki czemu w przypadku zniszczenia dysku, zgubienia pendrive’a, czy podarcia drukowanych zdjęć- będzie miejsce, gdzie je znajdę. I będzie, od dziś!
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie podała Wam linku do naszego Insta i nie zasugerowała obserwacji. A więc :
:)
Całość strasznie mnie urzekła i wiem, że za jakiś czas z pewnością wpiszę Instagram na listę swoich uzależnień. :)
A Wy macie konta na Instagramie? Za co pokochaliście tą aplikację?
 • Kuba śpi to i nowy post się pojawił :)… skąd ja to znam. A Instagram też nas wciągnął… Zapraszamy do nas: http://instagram.com/agamylifestyle# ;)

  • Szkoda tylko, że Kuba ostatnio znów zasypia co raz później.

 • Dla mnie Instagram to relaks i zbiór migawek z życia. Fajnie później za jakiś czas usiąść i przypominać sobie oglądając archiwalne fotki. No i to że są to zdjęcia niesamowite bo wykonane chwilętemu telefonem :)
  Fajnie że dołączyłaś ! :)

  • Też się cieszę i żałuję, że tak późno. ;)

 • Też się broniłam przed Instagramem. Założyłam go, bo wygrałam konkurs u Mamoholiczka.pl i stwierdziłam, że dużo łatwiej byłoby drukować zdjęcia bezpośrednio stamtąd. I przy okazji poznałam te wszystkie super dodatki, jakie instagram oferuje :) I oto jesteśmy http://instagram.com/joannaw_grugrubleble?ref=badge

 • Juz jesteś na naszej liście obserwowanych. :)
  super ze jesteś.
  ja się wybraniałam a teraz chyba nie mogę przestać :)

 • A ja z kolei chcę go mieć ,a nie mogę. Nie bardzo wiem jak,bo jedynie mogłabym z niego korzystać na komputerze. Mój telefon nie ma androida…

 • macie :)

 • Ja od roku mogę wpisać, dzień zaczynam od instagram’u i kończe też na insta!:D
  świetna sprawa;)
  całuski dla Was:*

  • Buziaki kochana! :* Mamę ucałuj koniecznie!

 • Mamy mamy, a możesz sobie potem zamówić takie memo z instagramowych zdjęć :)

  • A gdzieś coś mi mignęło chyba kiedyś… :D