GADŻETY DLA DZIECI

Nautical Birthday Party- nasze gadżety.

Mama Kubusia7 comments992 views

Do urodzin Kuby zostały niecałe trzy miesiące. Z jednej strony to sporo czasu, by dopiąć wszystko na ostatnią chwilę. Czasem jednak ucieka strasznie szybko, szczególnie wtedy, gdy za oknem kusi słońce. Jak wiecie organizacja pierwszych urodzin Kuby była moją osobistą porażką, a z wizji smierfowych urodzin pozostał tylko tematyczny tort. W tym roku nie chcę powtórzyć błędu, zatem część urodzinowych gadżetów jest już z nami.

Morskie klimaty: paski, błękity, czerwienie, biele, kotwice, kotwice, piraci- to temat przewodni. Długo szukałam odpowiednich gadżetów. Przebrnęłam przez sporą ilość sklepów internetowych oferujących urodzinowe dodatki, by wreszcie natknąć się na ten odpowiedni. W PARTYBUDZIKI nalazłam wszystko, czego potrzebuję i odczuwam wewnętrzną potrzebę podziela się z Wami moją radością.

IMG_4655

Na Bubinkowych urodzinach królować będą babeczki, które Kuby uwielbia. Tym sposobem nabyliśmy zestaw dekoracyjny. 24 podstawki i 24 pikery. Wymarzone, idealne.

IMG_4640

IMG_4642

Na urodziny Kubiego przybędzie prawdopodobnie jeszcze dwójka dzieci. Jedno starsze od niego o pół roku, drugie młodsze o cztery miesiące. Pierwszym dzieckiem jest oczywiście Wojtek- syn mojej przyjaciółki Magdy, która jest chrzestną Kuby. Stąd urodzinowe czapeczki.

IMG_4645

Chciałam bardzo, by na stole znalazły się kubki i talerze w paski. Chciałam połączyć błękit, biel i czerwień. I połączę. Dla dzieciaczków przewidziałam jednak talerzyki pasujące do ich czapeczek.

IMG_4647

IMG_4648

Serwetki również w klimacie- nie może być inaczej.

IMG_4649

Na ścianach zawisną dwie girlandy- każda po 3,65 m, więc łącznie ponad siedem.

IMG_4650

Obrusy mamy dwa- jeden czerwony, jedne typowo tematyczny. Oczywiście oba foliowe, by szybko i łatwo pozbyć się nieczystości.

IMG_4651

Tematyczne talerzyki wymagają odpowiedniej oprawy w postaci niebieskich, plastikowych sztućców. Wbrew pozorom nie są miękkie i spokojnie można nimi spożywać posiłki- już to sprawdziłam.

IMG_4652

W pudełeczkach w kropki znajdą się pałeczki kukurydziane, paluszki i żelki, czyli to co dzieciaki lubią najbardziej. Obok girland  zawisną jeszcze balony.

IMG_4653

Wisienka na torcie- czyli stojaczek do babeczek.

IMG_4654

Bez tytułu

Będzie idealnie. Wybaczcie, że większość rzeczy pokazałam Wam w opakowaniu, jednak ze względu na czas, jaki pozostał do Bubinkowych urodzin- wolę, by pozostały w tym stanie.

Wszystkie te gadżety znajdziecie na PARTY BUDZIKI. Po za nimi czeka na Was cały ogrom różnego rodzaju urodzinowych dekoracji i dodatków, z którymi zorganizujecie wyjątkowe urodziny nie tylko dla dziecka, ale i dla Was. O jakość produktów nie musicie się martwić- podpisuję się pod nimi, są świetne, nie zauważyłam żadnych wad.

IMG_4655

IMG_4656

Niebawem zabiorę się za szycie ubrań dla Kuby na ten szczególny dzień. Mam kilka wizji, które spróbuję zebrać w jedną całość. Wiem, że będą to spodnie i t-shirt, z kolorach bieli i niebieskiego oceanu. Oczywiście efektem końcowym z całą pewnością podzielę się z Wami.
Przede mną jednak większe wyzwanie- tort. Są dwie opcje i sama nie jestem do końca pewna, którą wybrać. A wyjątkowy tort wymaga wyjątkowej świeczki i tutaj też jest problem, gdyż nie znalazłam jeszcze idealnej.

Dobrze, że mam jeszcze trochę czasu.

IMG_4658

7 komentarzy

  1. Mamo Kubusia! super, że tak dbasz o każdy szczegół… ja, jeśli chodzi o mojego synka robię dokładnie to samo:)

Leave a Response