KONKURSY

Konkurs z Rajdkiem w Strefie Bajek.

Mama Kubusia168 views

Jeśli Twoje dziecko uwielbia bajki, a dodatkowo jest fanem samochodzików- po prostu musisz zajrzeć do Strefy Bajek i wziąć udział w naszym konkursie!

Czym jest Strefa Bajek?

Nie popełnię błędu nazywając Strefę Bajek portalem, na którym znajdziemy całą masę bajek dla dzieci. Od tych emitowanych w telewizji różnią się przede wszystkim tym, że są takimi, które chcemy puszczać naszym dzieciom. Nie zawierają przemocy, brzydkich słów. Bajki, które uczą, rozwijają wyobraźnię i z których należy wyciągnąć wnioski. Pamiętacie Smerfy, Muminki i Pszczółkę Maję?

banner-abonament2

Co znajdziemy w Strefie Bajek?

Strona podzielona jest na trzy sfery: malucha, przedszkolaka, oraz starszaka, dzięki czemu bez problemu znajdziemy dla dziecka bajkę idealnie dostosowaną do jego wieku.

 

To może jakiś konkurs?

W strefie przedszkolana, czyli tej przeznaczonej dla dzieco od czwartego roku życia znajdziemy bajkę: Rajdek Mała Wyścigówka i właśnie z nią powiązany jest nasz konkurs. Tym razem mam dla Was trzy zestawy nagród, w skład których wchodzą: DVD z Rajdkiem, oraz 100 punktów do wykorzystania w Strefie Bajek.
Aby powalczyć o te nagrody wystarczy tylko polubić fan page Strefy Bajek(klik), oraz nasz(klik) na Facebooku, a pod plakatem konkursowym(klik) zamieścić odpowiedź na pytanie: co najbardziej lubi robić Twoje dziecko w wakacje?
Nagrodzimy trzy odpowiedzi, które wybrane zostaną drogą losową. Bawimy się do 19 sierpnia, do godziny 18:00, wyniki poznacie tego samego dnia późnym wieczorem.