KONKURSY

„Twój szkolny przysmak”- smaczny konkurs. :)

Mama Kubusia215 views

Wiem, że lubicie konkursy z fajnymi nagrodami, dlatego mam dla Was kolejną niespodziankę! :)

140821_843x433_school_coop_Mama_Kubusia

 

Wraz z portalem pyszne.pl mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie „Twój szkolny przysmak”. Waszym zadaniem jest rozwinięcie tematu konkursu, którego pełny regulamin znajdziecie tutaj –> klik.

Ja do dziś pamiętam smak świeżych bułeczek z sałatą, serem, majonezem, prażoną cebulką i warzywami, jakie sprzedawała pani z szkolnym sklepiku w liceum. Na rzęsach wszyscy stawaliśmy, pożyczaliśmy od siebie nawzajem pieniądze, byleby udać się na parter i kupić tą pyszną bułkę. Miło wspominam też paluchy z serem z pobliskiej piekarni. To były czasy…

A co Ty uważasz za szkolny przysmak?

Odpowiedzi wysyłajcie za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji na Facebooku –> klik, czekamy na nie do 1 września. Swoje prace możecie podsyłać w dowolnej formie. Może być to krótki wierszyk, fajny filmik, praca plastyczna, albo (nie)zwykłe zdjęcie! Ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Nagrodami w konkursie są:

1) E-karta o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com oraz smyk.com,
2) E-karta o wartości 100 zł do wykorzystania na empik.com oraz smyk.com,
3) E-karta o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com oraz smyk.com,
oraz nagrody pocieszenia od pyszne.pl: kupony 5 x 35 zł do zrealizowania przy zamówieniu jedzenia online w serwisie.

Sięgnijcie więc pamięcią wstecz, lub spytajcie Wasze maluchy o to, co dziś jada się w szkole. Puśćcie wodze wyobraźni i zgarnijcie świetne nagrody. Powodzenia!