GADŻETY DLA RODZICÓW

W czym pijasz kawę?

Mama Kubusia4 comments924 views

W szklance? W kubku w kwiatki? A może w kubku ze zdjęciem?

Większość ludzi zaczyna dzień od kawy, która jest nieodłącznym elementem dobrej pobudki. Pobudza nas i pozostawia w ustach przyjemny smak. Czy ktoś jednak zastanawiał się nad tym jak ogromny wpływ na poranny rytuał ma to, w czym pijemy kawę? Kawa w szklance jest po prostu kawą w szklance. Kawa w zwykłym kubku, jest zwyczajną w kubku. Dlatego powstały fotokubki!

Czym jest fotokubek?

To nic innego, jak kubek z Twoim zdjęciem! Kubkiem, który można dowolnie spersonalizować i nadać mu unikalny charakter. Wyobraź sobie poranek: wstajesz, automatycznie nastawiasz wodę, wsypujesz kawę, zalewasz, robisz swoje, a następnie siadasz i sięgasz po pierwszy łyk kawy. Delektujesz się nim i spoglądasz na swój fotokubek, na którym widnieje zdjęcie bliskiej Ci osoby. Przypominasz sobie dzień, w którym powstało zdjęcie, wracają miłe wspomnienia. Czy były to urodziny Twojego dziecka? A może długo wyczekiwane kawacje nad morzem?

Dlaczego fotokubek jest lepszy od tradycyjnego?

To Ty nadajesz mu charakter. Wybierasz tło, wybierasz zdjęcie, możesz dodać jakiś ważny dla Ciebie tekst. Sprawdzasz, zamawiasz. Tak właśnie powstaje Twój wymarzony fotokubek, zgodnie z Twoim indywidualnym projektem. Jeśli nadasz mu unikatowego chartakteru możesz być pewna, że nikt nie będzie miał takiego samego. Twój pamiątkowy kubek będzie jedyny w swoim rodzaju!

Gdzie zamówić swój fotokubek?

Jeśli szukasz nietuzinkowych rozwiązań, doskonałej jakości i zastanawiasz się nad kubkiem z Twoim zdjęciem, koniecznie zajrzyj na stronę: Uwolnij Kolory. Kubek może być świetną pamiątką, bądź doskonałym prezentem dla Ciebie i Twoich najbliższych.

super_mama_copy

4 komentarze

Leave a Response