BLOGOSFERA

TOP 14 – najchętniej czytanych w 2014.

Mama Kubusia278 views

W zestawieniu pominęłam wpisy konkursowe, oraz wszelkie tutoriale związane z szyciem.

[metaslider id=4845]

Styczeń: „A dziś się chwalę!„- czyli jeden z pierwszych wpisów zwazanych z szyciem, gdzie pokazałam Wam to, co wtedy udało mi się stworzyć. Kiedy z perspektywy tak odległego czasu, jakim jest te dwanaście miesięcy spoglądam na ten wpis, a przede wszystkim załączone zdjęcia- chce mi się śmiać. Ale cóż, przecież każdy kiedyś zaczynał, prawda?

Luty: „Suicide is painless…„- jeden z pierwszych trudniejszych wpisów, w którym rozliczyłam się ze swoją mroczną, przepełnioną bólem przeszłością.

Marzec: „Mama nigdy nie jest sama!”- wpis miał uświadomić wszystkim hejterom, że samodzielne macierzyństwo to nie kara, a świadomy wybór. Do tej pory pamiętam echo, jakim odbił się wpis i z sentymentem do niego zaglądam.

Kwiecień- „Dupy w legginsach.„- w tej kwestii zdania nie zmieniłam i nie zmienię nigdy. Legginsy to nie spodnie! Google równiez pokochało ten wpis świetnie go pozycjonując.

Maj- „Pisz synku, pisz!„-  po dzień dzisiejszy zrozumieć nie mogę, co złego widzieliście w tym, że Kuba pisał długopisem po moich ramionach. Dodam może, że ściany nadal mam nietknięte.

Czerwiec- „Worst Nghtmare…„- ten przeklęty sen prześladujem nie do dziś…

Lipiec- na podium stanęły dwa wpisy- „Ja Cię kocham, a Ty śpisz.„- czyli o tym, jak często zmuszamy dzieci do bezsensownego czekania, odkładając ich czas na „zaraz”, którego może nie być. „Prezenty dla dwulatka.”- tytuł wpisu mówi sam za siebie.

Sierpień- „Jak umocnić więź z dzieckiem?„- Chcesz uświadomić sobie, że to właśnie Twój syn jest dla Ciebie najważniejszy? Wyjedź z nim na wakacje.

Wrzesień- „Jak motyl.„- kolejne rozliczenie z przeszłością.

Październik- „Drugie urodziny Kubusia- Nautical Birthday Party.„- masa urodzinowych zdjęć i zepsuty tort!

Listopad- „Gdzie jest wtedy Bóg?„- odpowiedzi na to pytanie nie znalazłam, w konsekwencji czego nadal nie wiem, gdzie jest Bóg, kiedy idioci katują małe dzieci.

Grudzień- „Dlaczego Kuba nie uśmiecha się na zdjęciach?– blogowa zagadka roku rozwiązana, na równi z „Zniszczę Cię„.

blog grafika — kopia — kopia — kopia