GADŻETY DLA RODZICÓW

Idealne prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Mama Kubusia1 comment476 views

Już za niecałe trzy tygodnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Macie już pomysł na prezent?

Co roku to samo- to my mamy zastanawiamy się nad tym jaki prezent na Dzień Babci będzie idealny. Myślimy o tym, jaki prezent na Dzień Dziadka okaże się strzałem w dziesiątkę. Na szczęście żyjemy w czasach kiedy znudziło nas już kupowanie skarpetek, czekoladek i rękawiczek, a internet otwiera przed nami szereg różnych możliwości.

Przy wyborze prezentu dla dziadków warto wykorzystać fakt, że kilka dni temu przywitaliśmy nowy rok. Jeśli więc jest szansa, że dziadkowie nie kupili jeszcze kalendarza nowego kalendarza i zastanawiasz się jaki prezent na dzień babci i dziadka kupić od Twojego malucha, podpowiem Ci, że strzałem w dziesiątkę będzie fotokalendarz.  Dlaczego? Wszyscy uwielbiają spersonalizowane prezenty, a kalendarz z własnym zdjęciem jest połączeniem tego co ładne i pożyteczne. Zazwyczaj jest tak, że dziadkowie nie widzą codziennie swoich wnuków, a kalendarz na 2015 rok może dać im możliwość codziennego oglądania malucha, chociaż na pięknym, kolorowym papierze. Jak wspominałam Wam już wcześniej wzory kalendarzy dają naprawdę spore pole do popisu, więc łatwo będzie nam nawet dopasować fotokalendarz do kolorystyki utrzymanej w domu dziadków.

Zostają w temacie spersonalizowanych prezentów i nadal zastanawiając się nad tym, jaki prezent na Dzień Babci sprawi jej przyjemność, warto zastanowić się nad możliwościami jakie daje nam fotoksiążka. Odkąd na rynku pojawiła się możliwość stworzenia książki z własnymi zdjęciami, większość z nas wybiera tą formę zachowania wspomnień odpuszczając sobie tradycyjne albumy. Projektowanie fotoksiążek nie zajmuje wiele czasu, jeśli wcześniej przygotujemy sobie zdjęcia, które chcemy wykorzystać. Z kolei szablony fotoksiążek otwierają przed nami wiele możliwości, dzięki którym fotoksiążka zamienić sie może w alfabet dla dwulatka, bądź encyklopedię dla dwulatka– co pokazywałam Wam już na przykładzie stworzonych przez siebie fotoksiążek. O naszej kolejnej fotoksiążce opowiemy Wam w przyszłym miesiącu- właśnie jestem na etapie projektowania grafik.

A Wy macie już pomysły na prezent na dzień Babci i Dziadka? Wiecie już jaki prezent na Dzień Babci będzie idealny, a jaki prezent na Dzień Dziadka będzie strzałem w dziesiątkę? Może to Wy zainspirujecie mnie do stworzenia czegoś nowego?

blog grafika — kopia — kopia — kopia

  • Ja zapraszam do siebie po inspiracje na Dzień Babci i Dziadka : poduszki lub poszewki, fartuszek, doniczka oraz kilka innych ozdób ::) Sami robimy z synkiem obrazek na którym on odciśnie swoje raczki i nóżki :) Pozdrawiam Agnieszka z Lesia – Rękodzieło :)