MATKA TEŻ CZŁOWIEK

HIGH FOR THIS.

Mama Kubusia12 comments358 views

Open your hand, take a glass, don’t be scared, I’m right here, even though, You don’t roll, trust me, You wanna be high for this.

Gdańsk-ilook-6

Zakochałam się w Gdańsku na nowo. Po kilku latach od mojej wyprowadzki moje serce ponownie przyspiesza, gdy tylko zasłyszy nazwę tej miejscowości. Zawsze uważałam, że to moje miejsce na ziemi, a dwa lata, które tam mieszkałam- były jednymi z najlepszych w moim życiu.

Już od jakiegoś czasa chodzę uśmiechnięta od rana do wieczora i wszyscy dookoła mnie zauważają tę zmianę. Ja, zawsze poważna i sceptyczna- teraz tak naprawdę szczęśliwa i uśmiechnięta. Dzisiejszy dzień przelał czarę szczęśliwości i mam ochotę obsypać płatkami szczęścia cały świat. Po prostu mi dobrze. Powiedziałabym, że nawet bardzo. A co najlepsze wiem, że może być jeszcze lepiej i tak naprawdę wszystko dopiero przede mną.

Wiele razy słyszałam od Was, że kiedyś zaświeci nade mną ogromne słońce. Prawdę mówiąc nigdy nie wierzyłam, że jest to możliwe. A nawet nie chciałam. Ale to słońce przyszło do mnie samo, ot tak, zupełnie niespodziewanie. Obecnie wypełniam się tym słońcem i chwytam się go bardzo mocno, nie zamierzając go puszczać. Właściwie to stare promyki, które po prostu teraz grzeją mnie jeszcze mocniej. Możliwym jest, że zakochałam się nie tylko w Gdańsku.

W życiu niczego nie można być pewnym. Pozostaje mi więc mieć ogromną nadzieję, że to szczęście nigdy mnie nie opuści, a jedynie sprawi, że z każdym dniem będzie jeszcze lepiej. To podobno wciąż możliwe.

Naprawdę jest cudownie. I niech wie o tym cały świat! A to tylko jedna z kilku niespodzianek jakie przygotowało dla mnie życie.

*źródło zdjęcia: ilook.com.pl

*Zawsze może być jeszcze lepiej, przecież wszyscy kochamy promocje, prawda? :)
s3_viewer_small_Lidl_01

 • Ewa

  Też uwielbiam Gdańsk…pamiętam gdy z mężem jeszcze jako para jeździliśmy tam bardzo często…ale teraz chyba ze dwa lata nas nie było. Musimy się w końcu wybrać, teraz już w trójkę :) A Tobie niech to szczęście jak najdłużej sprzyja :))

 • Magda

  Myślę że te słoneczko Was nigdy już nie opuści a ten rok przyniesie jeszcze wiele niespodzianek

 • ewel

  Od jakiegos czasu wydawalo mi siecze zakochalas sie nie tylko w Gdańsku :) trzymam kciuki

 • Aga

  A ja myslalam ze Ty z Gdanska ;D to gdzie Ty mieszkasz ??:)

 • Czy to jest to o czym myślę ? :)

 • Eewelajna

  Właśnie o to mi chodziło Karola :) nie potrafiłam tak sprecyzować słów, ale pisząc juz na instagramie, ze jestes uśmiechnięta co jest do Ciebie wgl nie podobne, miałam na myśli to, ze sie zakochałas. Moze nie miałam okazji poznac Cię bardziej, ale mimo tego, ze czasem napiszesz..Hmm cos wkurzającego(tak jak ostatnio o tatuażu :D) to z calego serca życzę Ci wszystkiego co najlepsze…. Kazdy zasługuje na szczęście, nawet takie wredoty jak my :)

 • Uwielbiam Gdańsk. Zresztą całe Trójmiasto jest moim miejscem na ziemi ;) podobnie jak Zakopane