GADŻETY DLA DZIECIGADŻETY DLA RODZICÓWZABAWA

WISHLIST.

Mama Kubusia3 comments167 views

Czyli kolejny wpis o tym co bym zrobiła, gdybym miała za dużo pieniędzy.

1

Nowe łóżko dla Kuby

jest jedną z opcji, której raczej nie pominę. Długie na 160 cm i szerokie na 80 cm- z całą pewnością posłużyłoby dłużej niż obecne. Przekonuje mnie dodatkowo duża szuflada pod łóżkiem, której obecne łóżeczko Kuby nie ma. Co ważne- jest też barierka, która uniemożliwiłaby Kubie upadek z łóżka. Te łóżko znalazłam na papagalo.pl.

superlux_hmc631_3

Na słuchawki Superlux HMC-631

choruję odkąd mój Grzesiek pokazał mi co potrafią zrobić z muzyką. I pomyśleć, że naiwnie myślałam, że słuchawki od mojej Nokii są fajne. Jakość dźwięku jest po prostu nie do opisania. Pocieszam się, że od maja będę mogła słuchać z nich muzyki codziennie.

 

Telefon OnePlus One

jest mistrzostwem świata mimo tego, że to produkt stosunkowo niszowy. Jego cena zbliżona jest do ceny mojej Nokii, jednak jakość jest zupełnie nieporównywalna. Świetne zdjęcia, cudownie leży w dłoni, jest biały, śmiga szybciutko i po prostu jest piękny. Obiecałam sobie, że jeszcze w tym roku będzie mój. Może ktoś chce kupić moją cudowną Nokię?

lilac pastelpink silver white

Zapas kolorowych tonerów

sprawiłby, że byłabym naprawdę usatysfakcjonowana. Oczywiście nic innego jak La Riche Directions, w kolorach: lilac, pastel pink, silver i white.

smoby-wozek-do-sprzatania-serwis-sprzatajacy

Serwis sprzątający Smoby

uczyniłby mojego syna najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, a mnie dałby z całą pewnością wiele godzin spokoju. Nie oszukujmy się- każda matka marzy o dłuższej chwili tylko dla siebie.

971dd24511a9dedfcc07273e06f8762b

Klocki Big Peppa- Rezydencja

wywołałyby na twarzy Kuby ogromny uśmiech- jak wiecie uwielbia Peppę. Na Wielkanoc dostał od moich rodziców pociąg z Peppą i Greorgem- nie odstępuje go ani na chwilę. Ten zestaw znalazłam na tylkoklocki.pl.

product_a6004_b96peu_main_blank

Szeroką prostownicę Remington Silk i płaską szczotkę Remington Silk

kupiłabym gdyby nie fakt, że oba cuda już posiadam. Naprawdę nigdy nie wierzyłam w to, że zmiana szczotki i prostownicy może tak bardzo wpłynąć na stan moich włosów. Wcześniej po prostowaniu były niczym siano, bądź włosy lalkie Barbie- a teraz są miłe i gładkie. Nie zamieniłabym produktów Remington na nic innego.

zestaw-5-brnsoletek-roz-p826

Biżuteria…

No mam fioła, mam. Każdy jednak na coś choruje i każdy ma jakąś słabość. Mi marzy się posiadanie trzydziestu par różnych kolczyków, trzydziestu różnych bransoletek, trzydziestu różnych naszyjników i trzydziestu różnych pierścionków- tak, abym każdego dnia miesiąca mogła tworzyć niepowtarzalny komplecik.

Niestety pieniążków na spełnienie marzeń dać Wam nie mogę, ale mogę zachęcić Was do przejrzenia najnowszej oferty gazetkowej, do której doprowadzi Was poniższa grafika.
s3_viewer_small_Lidl_01

  • Od klocków Big proponuję trzymać się z daleka, są to klocki jednorazowe i okropnie ciężko je rozłączać – nie ma to jak oryginalne Duplo :)) A z Peppy polecamy zestawy nieklockowe, jest masa różnych do wyboru – mamy ich trochę już od ponad roku i zdają świetnie egzamin :))

    • Jednorazowe klocki za jakieś dwie stówki? A to podziękuję na pewno. :D
      Z Peppy mamy ten zestaw ze szkołą i pociągiem, również zdają egzamin! ;)

  • ten telefon jest piękny.