GADŻETY DLA RODZICÓW

Co podarować ojcu na 50’te urodziny?

Mama Kubusia7 comments1036 views

Już za niecały miesiąc mój tata będzie obchodził pięćdziesiąte urodziny. Z której strony by nie patrzeć- to już pół wieku i przydałby się jakiś porządny prezent. Tylko co kupić osobie, która właściwie ma już wszystko?

maxresdefault (1)

Początkowo myślałam o jakimś fajnym GPS’ie. To zawsze przydatny gadżet, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że mój tata uwielbia jeździć samochodem. I pewnie padłoby na tą pozycję, gdyby nie fakt, że istnieje świetna aplikacja na telefon komórkowy o nazwie Yanosik, która pozwala na darmowe korzystanie z map online.

e93563e5b13b46a2bbe7dc10db847414

Fajną opcją dla kierowcy jest również posiadanie własnego alkomatu.

zippo_zapalniczki_owiane_legenda_07

Zapalniczka Zippo jest najlepszą formą prezentu w przypadku mojego taty. Niestety z tym pomysłem wyprzedził mnie już Grzesiek.

Z racji tego, że w mieszkaniu moich rodziców jest teraz stosunkowo pusto, myślałam by kupić tacie jakiś małe akwarium, rosliny akwariowe i kilka rybek. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jest rybakiem i połowę życia spędza na morzu- pewnie ma dość rybek…

I tym sposobem jestem w kropce. Bez wizji, bez pomysłu. Na coś praktycznego, w normalnej cenie i stosunkowo fajnego.

A Wy co kupowaliście tacie na 50’te urodziny?

 • Ola

  Mi się wydaje, że GPS jest dobrym pomysłem-u mnie osoby narzekają na GPSy w komórkach, bo sieć np. ginie czy ogólnie się coś tam przerywa. Alkomat podobno powinien być dobry by nie pokazywał bzdur, ale osobiście kompletnie się na tym nie znam. Ja rodzicom kupiłam na 50te urodziny razem z bratem wycieczkę do Hiszpanii razem z Mamą (oboje mieli 50te urodziny w tym samym roku ;)).

 • Marta

  Ja bym postawiła na prezent skladkowy i zasponsorowala rodzicom wyjątkowy weekend w fajnym hotelu ze spa :D taki czas razem zapadłby im na długo w pamięci bo skoro tato wszystko ma to nic go równie nie ucieszy co czas z zona spędzony na wypoczynku w ekstra miejscu

  • Niestety taka opcja nie wchodzi w grę. Nie ma najmniejszej możliwości, aby mieli wolne w tym samym czasie.

 • Beti

  może sesja u fotografa? z żoną bądź całą rodzinką?

 • Ja właśnie GPSa z siostrą się składałyśmy. Choć już posiadał jednego, ale na niego narzekał ciągle coś mu się tam zawieszało itd… więc z nowego się ucieszył. A ten alkomat to fajny pomysł.

 • Marta

  Wiec kolacja w świetnej restauracji plus kino lub teatr w ramach prezentu urodzinowego :)

 • Ja ostatnio miałam ten problem z 60-tymi urodzinami taty. Kupiłyśmy z siostrą fajny zegarek i to był dobry traf :)