MATKA TEŻ CZŁOWIEK

I jak się mieszka?

Mama Kubusia7 comments868 views

Zasypujecie mnie wiadomościami, komentarzami i wszyscy oczekujecie odpowiedzi na ten sam zestaw pytań. Jak nam przeszła przeprowadzka? Jak się mieszka? Jak Kuba się odnalazł?

WP_20150429_005

Jak zapewne większość z Was zdążyła wyczytać na naszym fan page- przeprowadzaliśmy się spontanicznie, dzień szybciej niż planowaliśmy. I tak jak z reguły uwielbiam się rozpakowywać, tak tym razem kompletnie nie miałam do tego siły i głowy. Ciężko było, ale się udało.

Kuba zaaklimatyzował się w nowym mieszkaniu bardzo szybko i już po pierwszej nocy, którą przespał bez żadnej pobudki- biegał po całym mieszkaniu. Największą zmianą był dla niego chyba sam fakt, że jego łóżeczko nie jest już przesunięte  do mojego. Łóżko Kuby stoi przy zupełnie innej ścianie niż nasze, a mimo to jak do tej pory w nocy nie ma żadnych pobudek. Zaryzykowaliśmy i nie ma też jednego z boków łóżka i jak do tej pory Kuba tylko raz zsunął się na materac, który obok niego ułożyliśmy. Prawdopodobnie więc nie będziemy tego boku w ogóle przykręcać.

A ja? A ja się jaram mega wielkim, zabudowanym balkonem, na którym mogę sobie usiąść, wypić kawę i spalić fajeczkę. Mogę tam zjeść obiad, albo po prostu posiedzieć. Kuba też polubił to miejsce, więc radość podwójna. Nie będę wchodzić w szczegóły swojego prywatnego życia, ale wszystko układa się po mojej myśli i mam nadzieję, że tak już zostanie.

;)

Przypominam, że w poprzednim wpisie znajdziecie konkurs, w którym do zgarnięcia bon na kwotę 75$ na zakupy w Sheinside.

WP_20150430_003

WP_20150501_001

WP_20150502_008

page
http://www.hussar-gruppa.com/