MODA

Co założyć na Wigilię? Top 6.

Mama Kubusia2 comments680 views

Do Wigilii niby jeszcze pięć tygodni, jednak same wiecie jak szybko zleci ten czas. Wiecie już, co założycie w ten szczególny wieczór zasiadając z bliskimi do świątecznej kolacji?

1

Sukienka TU – nie wiem co w niej jest, ale to tak, którą pokazywałam Wam dzisiaj na Facebooku. Czekam na nią, choć właściwie nie wiem dlaczego tak się na nią uparłam. Zauroczyła mnie i mam nadzieję, że na żywo również będzie taka delikatna i przede wszystkim ładna. Po za tym, to jedyna „kolorowa”  sukienka w moim zestawieniu, reszta będzie już czarno-biała.

2

Sukienka TU – mała czarna nigdy nie wyjdzie z mody, a szczególnie taka ozdabiana koronką. Prawdę mówiąc nieco obawiałabym się materiału, który zdaje się być zamszem – jednak gdyby nie ten mały szczegół, sukienka byłaby idealna, a że idealnych nie ma…

3

Sukienka TU – niby strasznie elegancka, ale długość na granicy co dodaje jej delikatnego pazura. Jak dla mnie hit!

4

Sukienka TU – nie wiem dlaczego, ale kiedy zobaczyłam tę kieckę to od razu pomyślałam o mojej mamie. Z całą pewnością by się jej spodobała, a z racji tego, że ma nie najgorszy gust – może spodoba się i którejś z Was?

5

Sukienka TU – niezwykle podobna do tej, którą zamówiłam sobie w innym sklepie internetowym. Jak dla mnie byłaby zbyt luźna i możliwe, że wyglądałabym w niej jak w worku. Wierzę, że większości z Was przypadnie do gustu.

6

Sukienka TU – coś zupełnie innego, jednak wpada w oko. Już mniej zobowiązująca jak poprzednie pozycje, ale w dalszym ciągu elegancka.

A Wy macie już pomysł na to, co założycie tego magicznego wieczoru?

  • Angelika

    To zalezy w co sie akurat zmieszczę haha. Niby to będzie dopiero ok 16 tyg ale nigdy nie wiadomo jak to będzie :)

  • Madzia

    Ta w guście Twojej mamy cudowna, an wiele okazji się nada. Aż żałuje, że mam kupioną na chrzciny już…