ZABAWA

Jakie zabawki dla trzylatka: drewniane, czy plastikowe?

Mama Kubusia1 comment990 views

Drewniane zabawki, czy zabawki plastikowe – którymi chętniej bawi się mój trzylatek?

IMG_0047

IMG_0048

IMG_0049

IMG_0050

IMG_0077

Odpowiedzi na to pytanie szukałam już jakiś czas temu. Kuba w swoich szufladach ma zarówno drewniane zabawki, jak i te plastikowe. Pociągi, klocki, tory – wszystko to co trzylatek płci męskiej lubi najbardziej. Swego czasu zdecydowanie numerem jeden był u nas zabawki z drewna. Z czasem jednak przegrały w zawodach z tymi grającymi, plastikowymi. Ostatnimi czasy znów jednak wracają do łask.

Mnie osobiście drewniane zabawki kojarzą się z dzieciństwem. Zapewne wiele z Was miało także w swoich skryzneczkach na zabawki drewniane klocki, prawda? Samochodziki też były wtedy drewniane, jak i większość innych zabawek. Szał na plastik pojawił się, kiedy byłam już nieco starsza.

Z pewnością zaciekawiło Was – czym konkretnie bawi się Kuba. Jednak o tym opowiem Wam w piątek, zobaczycie też całe mnóstwo kolorowych zdjęć. Podpowiem Wam jedynie, że ta zabawka, która zajęła dzisiaj Kubę na kilka godzin, dostępna jest w sklepie internetowym Feedo. Mało tego, w kolumnie po prawej stronie pojawił się baner z uroczym bobaskiem – jeśli planujecie zakupy w sklepie internetowym Feedo wystarczy, że w niego klikniecie, a następnie podczas składania zamówienia wpiszecie kod zniżkowy: MAMAKUBUSIA, a koszt Waszych zakupów zmniejszy się o 15 złotych.

  • Madzia

    Znam tą stronkę, mam zapisanych kilka zabawek w ulubionych w końcu za chwilę grudzień więc rabat się przyda – dziękuję. Rok temu na biedronkowej wyprzedaży udało mi się kupić drewniane klocki chyba za 20zł duże pudło i nadal w użytkowaniu :)