MODA

Czy opłaca się kupować w DressLink?

Mama Kubusia1 comment195 views

Wiem, że jesteście ciekawi!

W kwestii tej torebki radziłam się Was już jakiś czas temu i jednogłośnie powiedziałyście, że może być super. I rzeczywiście, na żywo jest bardzo ładna. Wewnątrz dwie maleńkie kieszonki i jeszcze jedna na zamek. Mam jednak takie maleńkie „ale”. Na zdjęciach na stronie wydaje się być stosunkowo masywna, jednak gdy złapię ją w dłoń mam wrażenie, że trzymam w niej maleńkie piórko. I sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle – trochę boję się, że po włożeniu do niej cięższych rzeczy, mogłaby się zerwać. Oczywiście za jakiś czas dam Wam znać jak z jakością w praktyce.

(Na pierwszym zdjęciu macie przy okazji możliwość zerknięcia na nasze nowe pościele, które uszyłam w minionym tygodniu! Całość pokażę Wam niebawem, jak tylko dojdzie naklejka na ścianę! ;)).

IMG_0715

IMG_0716

IMG_0717

Skoro miętowa torebka, to przydałby się i portfel pod kolor. Muszę przyznać, że o jego jakość obawiałam się bardziej niż było to w przypadku torebki. I… Jestem bardzo zaskoczona, pozytywnie! Pomieści naprawdę sporo rzeczy, szew mimo tego, że niezbyt gęsty – naprawdę mocny. Owszem, gdzieniegdzie widać niedociągnięcia w szwach, jest to jedynie wewnątrz – za taką cenę, naprawdę nie ma co narzekać. Tak więc zestaw na wakacje mam już gotowy!

IMG_0709

IMG_0711

IMG_0712

IMG_0714

Zawsze marzył mi się taki podręczny zestaw pędzelków do makijażu, które będę mogła z łatwością ukryć w wewnętrznej kieszonce torebki i dlatego skusiłam się za zestaw dosłownie za grosze, w kolorze pudrowego różu. Oczywiście ja, jak to ja – nie zwróciłam uwagi na to, że na każdym z pędzelków widnieje uroczy napis „Hello Kitty”! Pewnie kilka lat temu byłabym tym faktem ogromnie zachwycona – teraz niekoniecznie. Pozostaje mi mieć nadzieję, że za jakiś czas napisy wytrą się pod wpływem użytkowania.

IMG_0705

IMG_0706

IMG_0707

IMG_0708

torebka – klik | portfel – klik | pędzle – klik

 

  • Ten portfel mnie uwiódł, a pędzle Hello Kitty są taaaakie słodkie :D