URODA

#TRUSTEDCOSMETICS: KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Mama Kubusia4 comments272 views

Pielęgnacja ciała jest u mnie ciężkim tematem, ponieważ o ile swoją twarzą zajmuję się z przykładną dokładnością, o tyle w kwestii ciała jestem strasznie leniwa.

Czasem miewam takie przypływy chęci – wiecie, wmawiam sobie, że od jutra codziennie będę używała balsamu, a raz w tygodniu sięgnę po peeling do ciała. I zazwyczaj udaje mi się wytrwać w takim postanowieniu kilka dni, a potem… Same wiecie. Mimo to mam kilka kosmetyków, które uwielbiam i których nie zamieniłabym, na żadne inne.

Moim numerem jeden jest cukrowy peeling do ciałaTutti Frutti„, który pachnie jeżynami i malinami. Jest po prostu obłędny i marzę o tym, że dorwę kiedyś perfumy, które pachną identycznie. Jeśli nie miałyście okazji, by go wypróbować – polecam serdecznie, nie jest drogi, cudownie pachnie i daje cudowne efekty.

IMG_20160806_161928

IMG_20160806_161916

Lubię silikonowy żel na blizny Scarsilk„, którym traktuję swoją skórę zaraz po tym, jak jakaś ranka się zagoi. W takich sytuacjach sprawdza się rewelacyjnie, jednak niestety – z wieloletnimi bliznami nie ma najmniejszych szans.

IMG_20160806_161846

Reszta kosmetyków do pielęgnacji ciała to już te wyłącznie związane z wakacjami – marki LireneEvaNuxe Sun. Balsamy przed opalaniem, do opalania, opalające, po opalaniu, na poparzenie słoneczne, spray chroniący włosy przed słońcem.

W dziedzinie pielęgnacji ciała nie jestem i nigdy nie byłam ekspertem. A jak wygląda to u Was? Do pielęgnacji podchodzicie z dystansem, czy może jesteście w tej kwestii kosmetykomaniaczkami? :)

  • karolina j

    Piling wygląda zachęcająco, będę musiała go wypróbować!

  • Karolina | bardziejmilo.pl

    Zapach niebieskiego Tutti jest niczym malinowa mamba, aż chce się zjeść :D

  • Peeling Tutti Frutti wygląda obłędnie! Uwielbiam tę markę :)

  • Sabrina Cosmetics

    Testowałam różne produkty na blizny, tego akurat nie. Ale jeśli nie radzi sobie ze starszymi bliznami, ktorych mam sporo to chyba nie dla mnie. Próbowałaś maści Cepan? :)