URODA

Wampirzy Lifting! Czym jest i jak działa Regeneris?

Mama Kubusia1241 views

Każda kobieta marzy o tym, aby jej skóra przez lata była gładka i elastyczna. Niestety z biegiem czasu traci ona swoją młodzieńczą witalność w wyniku naturalnego procesu starzenia. Na szczęście operacja plastyczna nie jest jedynym sposobem na zmianę swojego wyglądu, ponieważ na rynku dostępne jest znacznie mniej inwazyjne rozwiązanie, a mianowicie Regeneris, czyli regeneracja komórek skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Czym jest Regeneris i jak działa?

Czym jest Regeneris?

Regeneris, czyli wampirzy lifting to specjalny zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce osocza bogatopłytkowego, które pobiera się z jej własnej krwi. Taka biostymulacja komórek skóry ma na celu skuteczne wypełnienie powstałych przez lata zmarszczek. Skóra odzyskuje młodzieńczą witalność dzięki zawartych w osoczu komórek i czynników wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. Efektem końcowym jest znacznie bardziej wygładzona i elastyczna skóra, która jest wyraźnie młodsza. Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym, co oznacza, że prawidłowo działa w żywym organizmie. Jest więc nietoksyczny, nie wpływa na układ odpornościowy organizmu, ani też nie wywołuje hemolizy. Wampirzy lifting jest świetną alternatywą dla botoksu lub operacji plastycznej, czyli szczególnie inwazyjnych metod, z którymi wiąże się spore ryzyko otrzymania nienaturalnego wyrazu twarzy.

Jak działa Regeneris?

Regeneris przyczynia się do aktywacji płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji czynników wzrostu, które z kolei pobudzają procesy regeneracji tkanek i fibroblasty do tworzenia kolagenu, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz aktywizują komórki macierzyste. Dzięki temu możemy liczyć na odnowę skóry, która staje się nawilżona i odmłodzona. Skuteczność owego zabiegu jest potwierdzona przez ogromną ilość zadowolonych pacjentów. Największymi zwolennikami tej nieskomplikowanej metody odmładzającej skórę są zagraniczne gwiazdy, ale również polscy celebryci chętnie korzystają z wampirzego liftingu.
Jeśli liczymy na 100% satysfakcję, to należy przeprowadzić oryginalny zabieg Regeneris, który jest objęty patentem szwajcarskim. Inne systemy uzyskiwania osocza bogatopłytkowego, które są również dostępne na rynku, nie są w stanie zapewnić nam pożądanych efektów, ponieważ są to zabiegi znacznie mniej skuteczne.

Kto może sobie pozwolić na wampirzy lifting?

Regeneris przeznaczony jest szczególnie dla osób, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. W wyniku starzenia się skóry, dochodzi do spowolnienia odnowy komórek naszego ciała i zmniejszenia ich zdolności regeneracyjnych. Wampirzy lifting ma na celu rewitalizację skóry i ujednolicenie jej kolorytu, poprawę elastyczności i napięcia, remodeling włókien kolagenowych, wygładzenie zmarszczek oraz przyśpieszenie procesów gojenia. Zabieg polecany jest także alergikom, którzy są uczuleni na dostępne na rynku preparaty wypełniające zmarszczki. Ogromną zaletą Regeneris jest to, że zabieg ten nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej, ponieważ preparat z własnego osocza jest dla nas biologicznie obojętny. Zamiast więc wstrzykiwać sobie botoks z jadu kiełbasianego czy też cierpieć po operacji plastycznej, warto zdecydować się na Regeneris , który nie tylko likwiduje zmarszczki, ale również gwarantuje młodzieńczy wygląd.

Jak wygląda zabieg wampirzego liftingu?

Zabieg Regeneris jest prosty i szybki, a przeprowadzić go można w gabinecie. Przed zabiegiem pobiera się od pacjentki 6-18 ml krwi, którą się potem odwirowuje w specjalnej wirówce, czego efektem jest uzyskanie odseparowanego osocza bogatopłytkowego. W próbówce znajduje się specjalny żel, który separuje czerwone krwinki od osocza bogatopłytkowego. Krew pobierana jest próżniowo specjalnym zestawem z igłą motylkową, więc lekarz nie ma bezpośredniego kontaktu z naszą krwią. Następnie do osocza lekarz dodaje trombinę lub chlorek wapnia w celu aktywizacji płytek krwi do produkcji cytokin, czyli białek stymulujących wzrost komórek. Preparat ten podaje się za pomocą metody mezoterapii lub liniowo wzdłuż zmarszczek. Zabieg trwa zwykle około 60 minut. Takim sposobem można wypełnić zmarszczki w okolicach czoła, policzków, fałd nosowo-wargowych, szyi, dekoltu, dłoni oraz oczu. Jednak to nie koniec możliwości, ponieważ wampirzy lifting świetnie sprawdza się również do hamowania procesu łysienia, ponieważ stymuluje odrost włosów. Jeżeli ktoś ma przerzedzone włosy, to z całą pewnością może zagęścić swoją fryzurę dzięki Regeneris. Po przeprowadzeniu wampirzego liftingu nie ma potrzeby stosowania żadnych innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a efekty utrzymują się bardzo długo.

Źródło: http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-estetyczna/technika/regeneris/co-jest-regeneris

untitled-1