MODA

HAUL ZAKUPOWY: ZAFUL

Mama Kubusia253 views

Krótko, konkretnie, trzy rzeczy.

Zacznę może od spodni, bo przepadłam całkowicie ze względu na ich zdobienie znajdujące się  z tyłu w pasie – gdyby nie ono, nie różniłyby się one niczym od zwykłych, skórzanych spodni. Początkowo, kiedy wyjęłam je z paczki – byłam przerażona, bo zdawały się być parą spodni dla dwunastolatki, naprawdę! Trochę załamana, ale i trochę zaintrygowana postanowiłam je przymierzyć, po czym okazało się, że cały stres był zupełnie niepotrzebny – leżały idealnie.  To chyba pierwsza para spodni, która nie jest mi za długa.

W koszulce z odkrytymi ramionami zakochałam się od razu, kiedy tylko zobaczyłam ją na zdjęciu w sklepie. Generalnie bardzo ją lubię, ale są dwa minusy. Po pierwsze kolor w rzeczywistości jest czarny, po drugie – wszystko, dosłownie wszystko się do niej przyczepia.

Mam słabość do koronek i koloru czarnego – zdecydowana większość ubrań w mojej szafie wpada w czerń. Za każdym razem, kiedy wybieram się stacjonarnie po coś do ubrania mówię sobie, że tym razem postawię na coś kolorowego – zawsze kończy się z czarnym odzieniem w kolorowej siateczce. Dlatego zwykły t-shirt z białymi wstawkami z koronki idealnie wpasował się w moje gusta.

Spodnie – TU
Koszulka – TU
T-shirt – TU