#PROJEKTMARZENIE

MÓJ WYMARZONY POKÓJ Z GABINETEM

Mama Kubusia548 views

W całości skąpane w przejrzystej bieli połączenie sypialni z odpowiednim miejscem do pracy. Wreszcie nie musiałabym gnieździć się przy stole na niewygodnym fotelu! Ciekawi, jak wyglądałby mój mały raj na ziemi?

Podobnie jak w przypadku wymarzonego salonu, tak i tutaj sugerować będę się produktami dostępnymi w JYSK. Owszem, Ikea ma cudne rzeczy, ale zabija cenowo i jak dla mnie, jest już nieco oklepana.

To moja totalnie wstępna wizja – mianowicie, z całą pewnością dobrałabym jeszcze różnego rodzaju pudełeczek, ramek na zdjęcia i tego typu rzeczy. Chciałabym móc choć na chwilę przenieść się do pokoju swoich snów… ;)

A skoro jesteśmy już przy moim wymarzonym pokoju, z całą pewnością nie mogłoby w nim zabraknąć kilku produktów oferowanych przez sklep internetowy loveart.pl. Dostępne tam różnego rodzaju markery, flamastry i cienkopisy – idealnie sprawdziłyby się przy ozdabianiu i uzupełnianiu mojego Bullet Journal. Co fajne, ceny naprawdę są przystępne i jest na czym zawiesić oko, a że ja mam miękkie serce na widok to wszystkich cudeniek… ;)