O mnie

 

MAMA KUBUSIA

NAJPOPULARNIEJSZY BLOG PARENTINGOWY NA POMORZU

NAJPOPULARNIEJSZY BLOG SAMODZIELNEJ MAMY

Nazywam się Karolina Lewandowska i jestem mieszkającą we Władysławowie samodzielną mamą Kuby. Blisko cztery lata temu podjęłam decyzję o założeniu bloga, dzięki któremu podczas tegorocznej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego otrzymałam prestiżową statuetkę dla Najlepszego Bloga Parentingowego w kategorii Blogi Gościnne. Interesuję się wszystkim co związane z Koreą Południową, a moim marzeniem jest wizyta w tym cudownym kraju. Kocham koreańskie filmy, muzykę i literaturę.

W stosunkowo krótkim czasie udało się zbudować wspaniałą, zaangażowaną społeczność, a ku mojemu zaskoczeniu – wśród swoich odbiorców są również osoby, którym tematyka szeroko pojętego rodzicielstwa jest zupełnie odległa. Może nie uraczę Cię tutaj zdjęciami skandynawskich wnętrz i uporządkowanego mieszkania, jednak z pewnością pokochasz szycie i przypomnisz sobie, że po za byciem mamą jesteś również kobietą – nawet w pogniecionym dresie i nieuczesanych włosach!

Blog podzielony jest na pięć głównych kategorii, które kryją w sobie różne części mojego życia. “Strefa Mamy” – jak sama nazwa sugeruje – zbiera w sobie wszystko to, co związane jest ściśle ze mną. Od samodzielnego macierzyństwa, przez urodę i modę, gadżety dla rodziców, na moich przemyśleniach kończąc. Zależy mi na tym, aby pokazać innym, że samodzielne macierzyństwo wcale nie oznacza drogi przez kolczaste róże, a często kierowanie losem jest wyłącznie w naszych rękach. “Lifestyle” – szczypta podróży i polskiego morza, oraz szeroko pojęta kultura. W “Parentingu” z kolei znajduje się wszystko to, co powiązane z dziećmi – książki, zabawki, kwestie związane z wychowaniem i rozwojem, oraz moda dziecięca. “DIY” – jak sama nazwa wskazuje znajdziesz tam wszystko, co kreatywne. Od tutoriali szyciowych, przez pliki do druku, aż po inspiracje. “Dom” – czyli kuchnia, zdrowie i wnętrza.

Jestem pewna, że i Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Chcesz wysłać mi wiadomość? Śmiało!
karolina@mama-kubusia.pl

  • Jak już pisałam niedawno na blogu mamy blogującej z gór – niezwykle zazdroszczę tym co mieszkają nad morzem lub w górach :) No to teraz mam już mamuśkę z gór i mamuśkę znad morza do podglądania.
    Ps. Uwielbiam Władysławowo i Chłapowo. Najczęściej spędzamy wakacje w Bursztynku w Chłapowie. Rewelacyjne miejsce dla rodzin z dziećmi :)

    • Tamara, dzięki wielkie za tak poświęcenie czasu na mojego bloga i wszystkie miłe słowa!:)