MACIERZYŃSTWOMODA DZIECIĘCA

Moja mama nie potrzebuje Twoich rad!

Mama Kubusia19 comments2155 views

„Pojechaliśmy na weekend do mamy mojego męża. Początkowo było całkiem przyjemnie… dopóki nie usiedliśmy do rodzinnego obiadu, wtedy się zaczęło…*a może daj mu ziemniaczka z sosem, ma już cztery miesiące, Kamil już jadł, gdy był w jego wieku…*,*a może pić mu się chce?*, grzecznie siedziałam i gryzłam się w język, aby nie wypalić czegoś głupiego, marząc o tym, aby ten dzień się skończył…”.

Chyba każda z nas – mam, mogłaby się podpisać pod tą mini historyjką, prawda? Jak często dostawałyśmy niby złote rady dotyczące naszych dzieci? Jak często matki naszych partnerów porównywały nasze dzieci do ich ojców? „a Y już chodzi? Bo przecież X chodził jak miał 10 miesięcy!” – która z nas tego nie zna? Jak w sposób subtelny, ale i dosadny odpędzić się od tych cudownych rad? Jest na to mały sposób, a jest nim prześliczne body z napisem „moja mama nie potrzebuje Twoich rad”, autorstwa polskiej firm –  Malinowe Pole!

Body szyte są w Polsce, a nie jak ostatnio często bywa niestety – rączkami chińskich kilkulatków… materiał, z którego uszyte jest ubranko posiada certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka”. A nadruk? Metoda sitodruku i farby, które również są całkowicie bezpieczne dla Waszych pociech. :) Gdy zobaczyłam to body całkowicie oszalałam na jego punkcie, po prostu musiałam je mieć! Ubranko jest niezwykle przyjemne w dotyku, taki mały aksamit dla skóry dziecka ;) napis bardzo rzuca się w oczy, trudno go nie zauważyć, powinien, więc rzucić się w oczy wścibskim, którzy chętnie udzielają nam jakże „przydatnych rad”. Pozostaje mieć nadzieję, że po przeczytaniu nadruku przystopują… chociaż troszeczkę. ;)

Body możecie kupić tutaj: KLIK. Zapraszam Was również na stronę Malinowego Pola: MalinowePole.pl, oraz fan page na facebooku: Malinowe Pole. Niespodzianką jest fakt, że już niebawem pojawi się nowa kolekcja, a wraz z nią nowe hasła i nowe kolory – bądźcie czujni! My z Kubusiem bardzo gorąco polecamy  i pamiętajcie: moja mama nie potrzebuje Twoich rad! ;)

19 komentarzy

    1. no ja tak nie uważam ,aczkolwiek czy porównywanie dziecka do jego rodziców ,gdy byli w jego wieku ,oraz stawianie wobec niego śmiesznych “wymagań” ,na zasadzie “no X już chodził ,gdy był w jego wieku” ,nie jest wredne ? ;)

    1. ooo taaaak ,prababcie są najlepsze ..prababcia Kubusia od strony jego taty ,kiedy Kubulek był mły nie mogła nigdy przeżyć ,że karmię Kubka na leżąco (piesią) ..bo przecież ucho mu się zaleje ..a to nie tak ,bo coś tam ,nie tak ,bo coś tam ..MAKABRA ! ! !

Leave a Response