KONKURSY

KONKURS – “URODZINY KUBUSIA”.

Mama Kubusia57 comments827 views

Z przyjemnością zapraszam Was na pierwszy konkurs organizowany przez nas, przy współpracy z naszymi kochanymi sponsorami, którym bardzo dziękuję za ufundowanie nagród.

Zasady i regulamin konkursu:

1) Należy polubić Mamę Kubusia na Facebook’u (link: www.facebook.com/MamaKubusia ).

2) Lubimy również fan page wszystkich sponsorów konkursu (linki do stron są dostępne po kliknięciu w grafikę z logiem odpowiedniego sponsora) – wszystko będę sprawdzała.

3) Na adres e-mail’owy bloga (mama-kubusia@wp.pl) należy przesłać wiadomość zatytułowaną: “konkurs urodzinowy” (pozostałe nie biorą udziału w zabawie – ta zasada ułatwi mi pracę), a w niej zdjęcie (bądź kolaż) składający się z maksymalnie dwóch zdjęć (kolaże zawierające więcej niż dwa zdjęcia nie będą brały udziału w konkursie) rozwijający temat: “URODZINY KUBUSIA“. To znaczy? Może być to fajna stylizacja dziecka ubranego specjalnie na tą okazję (jednak chciałabym, aby na zdjęciu było wyraźnie zaznaczone, że dziecko “wybiera się” na urodziny Kuby), może być to laurka przygotowana przez Wasze dziecko specjalnie na tą okazję. Macie duże pole manewru, jednak na każdym z wysłanych zdjęć musi być wyraźnie zaznaczony fakt, że zdjęcie zostało wykonane właśnie na potrzebę konkursu (i nie chodzi tutaj o napis dorobiony w paint’cie…). Liczę na Waszą kreatywność! :)

4) Wraz ze zdjęciem na adres e-mail’owy przesyłamy następujące informacje:
-imię i nazwisko zgłaszającego pracę,
-imię i wiek dziecka,
-miejscowość (w której mieszkacie),
-oraz imię i nazwisko, bądź nazwę pod jaką polubiliście sponsorów na facebook’u.

5) Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w konkursie – to znaczy: nie wysyłamy zdjęć tego samego dziecka z różnych adresów e-mail, z różnymi danymi – zgłoszenia te będą automatycznie odrzucane, a osoby stracą możliwość ponownego wzięcia udziału w konkursie.

6) W komentarzu pod tym wpisem potwierdzamy spełnienie wyżej przedstawionych warunków, oraz podajemy adres e-mail, a osoby anonimowe proszę o podpisanie się dodatkowo imieniem i nazwiskiem.

7) Konkurs trwa od niedzieli 6 października, do środy 16 października do godziny 23:59, tak więc macie dziesięć dni na przesłanie swojego zgłoszenia.

8) Wszystkie zdjęcia przesłane na konkurs umieszczone zostaną w galerii konkursowej na fan page’u Mamy Kubusia. Zatem  wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na ich publikację na wyżej wymienionym fan page’u, jak i w przypadku wygranej – na łamach bloga Mamy Kubusia.

9) Wygrywają oczywiście zdjęcia, które najbardziej spodobają się mi i Kubusiowemu, więc żadne zbieranie facebook’owych lajków nie ma wpływu na ewentualną wygraną.

10) @yniki konkursu ogłoszone zostaną w niedzielę – 20 października na łamach bloga.

11) Laureaci konkursu musieli będą w ciągu 5 dni roboczych zgłosić się do mnie drogą mail’ową w celu podania adresu do wysyłki nagrody. Jeżeli tak się nie stanie – wybieramy kolejną osobę, do której trafi nagroda.

12) Laureatów wybieram ja – Kubusiowa Mama, przy pomocy samego Kubusiowego i  być może jeszcze Kubusiowej Babci. :)

13) Warunkiem wzięcia udziału w konkursie, jest również publiczne udostępnienie plakatu na swoim profilu na Facebooku, bądź na blogu – w mail’u poproszę o link do publikacji plakatu. 

14) Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.

A teraz część przyjemniejsza, czyli konkursowe nagrody i ich wspaniali sponsorzy: 

1) Kominowo to i Owopięć kokardek dla jednej osoby.
 
2) Juicy Lifemetkowiec (do wyboru: dla chłopca, lub dla dziewczynki).
3) Sweets For Princessesspineczki do włosów.
4) Milupek.pl -filcowa terobeczka na łańcuszku.
5) Mabibi – bawełniana, dwustrona apaszka.
6. Zlepka.comtutaj mamy dwie nagrody: pierwszą jest bawełniane body “batman” w rozmiarze 9-12 miesięcy, drugą  kupon rabatowy w wysokości 15% na zakupy w sklepie Zlepki.
7. iCzytam – również dwie nagrody: książeczka “Prawdziwy Przyjaciel”, oraz audiobook “Trzy Baśnie Polskie”.
Jest 9 nagród, więc jak domyślić się można wybierzemy 9 laureatów, których prace naszym zdaniem najbardziej na to zasługują! Pamiętajcie – liczy się kreatywność, której z całą pewnością Wam nie brakuje! 
 
Powodzenia! :)

57 komentarzy

Leave a Response