BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKA

Poczytaj mi, mamo- część 2!

Mama Kubusia10 comments875 views

Pierwsze koty za płoty, dziś czytaliśmy z Kubusiowym bajeczkę o słoniątku… początkowo siedział ładnie na moich kolanach i wydawał się nawet słuchać, jednak po kilku minutach ciekawszym dla niego okazało się samodzielne przewracanie kartek… ;), ale nie poddajemy się, czytać będziemy dalej, mamy już nawet kolejne książeczki.

Tym razem przedstawiam Wam wydawnictwo Małe Jeżyki,a wraz z nim dwie książeczki. Pierwsza to „Fiku-Miku Kalendarzyku”. Jest to zbiór piosenek dla dzieci, tematycznych, odpowiednio dla danego miesiąca. też nutki, więc jeśli jesteście uzdolnieni muzycznie, możecie również dzieciakom sami zagrać i pośpiewać! :) ja grałam kiedyś, za młodych lat, szło mi całkiem dobrze, ale niestety w okresie młodzieńczego buntu porzuciłam to zajęcie… do książeczki dołączona jest także płyta z piosenkami – można, więc włączyć i śpiewać razem z dzieckiem. ;)
Drugą książką, wydawnictwa Małe Jeżyki jest książeczka z magiczną cosmos okładką, o równie tajemniczym tytule : „Baśnie znad fiordów”. Jest to zbiór baśni dla dzieci, wzbogaconych i naprawdę magiczne rysunki. Wydaje mi się, że ta pozycja zainteresuje Kubusia! :)

10 komentarzy

Leave a Response