MODA DZIECIĘCA

Baby in black!

Mama Kubusia20 comments944 views

uwielbiam czarne ubrania u dzieci .niestety na rynku jest ich bardzo mało ,a jeśli już się znajdą to kosztują fortunę .słyszałam kiedyś o przesądzie ,według którego nie powinno ubierać się maluszków na czarno ,bo tym samym wystawiamy je na niebezpieczeństwo i zagrożenie życia .słyszeliście o tym ? mimo to ,Kuba będąc niemowlaczkiem miał czarnego rampersa ,czarny dresik .potem długo ,długo nic i przyznam szczerze ,że bardzo brakowało mi czarnych koszulek w jego szafie .
czy jest jakieś miejsce ,gdzie można dorwać fajne ,nietuzinkowe i przede wszystkim czarne ubrania dla dzieci ? a może i dla całej rodziny ? – okazuje się ,że jest ! :)

Family In Black – u nich znajdziecie czarne ubrania z nadrukami dla całej rodziny .są koszulki dla rodziców ,czapki ,body ,śpioszki ,rampersy ,koszulki dla dzieciaczków ,nawet tych najmniejszych ,a wszystko to w naprawdę rewelacyjnej cenie !
jak z jakością ? część firm oferujących drukowane koszulki ,czy inne ubrania ..niestety o niej zapomina ,a my tylko chwilę cieszymy się z ubrania ,które po praniu niczym nie przypomina tego ,które przyniósł nam kurier .i tutaj po raz kolejny ,przysiąc Wam mogę z ręką na sercu ,że jakość jest rewelacyjna ,nawet po praniu .ubrania nie zmieniają swojego kształtu ,nie tracą też na kolorze .
Kubuś od firmy Family In Black otrzymał dwa t-shirty z krótkim rękawkiem ,oraz bawełnianą czapeczkę .postaram Wam się przybliżyć troszkę te produkty .a może i pokusicie się o zakup własnych ?
pierwsza koszulka zawiera mój ulubiony motyw : kości i serducho ,jest po prostu obłędny .w życiu nie spodziewałabym się ,że ktoś wpadnie na pomysł stworzenia takiej koszulki dla maluszka .jestem zachwycona ,pozytywnie !
druga z napisem ,ale za to jakim dosadnym “sorry dziewczyny, moje serce należy do mamy.” – myślę ,że posiadaczem koszulki z takim napisem powinien stać się każdy mały przystojniak .
zaś czapeczka bez napisów ,bez dodatków ,prosta ,gładka -taka ,jakie lubię u Kuby w porach przejściowych .
a jak ubrania prezentuje główny zainteresowany ?
teraz jeszcze bardziej czekam na wiosnę ,by zaprezentować na Kubusiu te koszulki w pełni .
zapraszam Was do odwiedzania Family In Black na facebooku ,oraz do zapoznania się z asortymentem sklepu .może znajdziecie coś dla siebie i Waszych maluchów ? ;)
a Wasze dzieci mają czarne ubrania w szafach ? 
czy może wierzycie w przesądy i unikacie tego koloru ? 

20 komentarzy

  1. Mi osobiście czarne ubranka(również u maluchów) podobają się, ale staram się syna ubierać w kolorowe rzeczy.Kiedyś gdzieś wyczytałam,że kolory mają swoją energię i czarny akurat tą “gorszą” więc robię to chyba tak “na wszelki wypadek” :) Ale to nie znaczy że tak zupełnie unikam czarnego – czasami zakładamy :)

  2. Fifi nic czarnego nie ma, bo na nic takiego nie trafiliśmy w sklepach;) Ale koszulka z napisem jest boska;) Chyba się w taką zaopatrzymy;) Z mojej własnej próżności;)

Leave a Response