BLOGOSFERA

Blogi, które czytam.

Mama Kubusia18 comments877 views

są blogi ,które albo się lubi ,albo nie .albo się je czyta ,albo omija szerokim łukiem .generalnie od czasu do czasu przeglądam wiele blogów .dziś nieco o tych ,które czytałam ,czytam i czytać będę -regularnie ,bo ..lubię .

lista będzie krótka ,bardzo .za dużo się u mnie dzieje i zbyt wiele na głowie mam ,by na bezdechu czytać więcej regularnie .są jednak blogi ,do których wracam często ,bardzo często i wiem ,że będę do nich wracać .

Potwory Wózkowe : blog Pauliny był jednym z pierwszych blogów ,które mnie wciągnęły ,które sprawiły ,że zaczęłam czytać to ,co ludzie mają do powiedzenia .to właśnie jej blog zainspirował mnie ,do powstania Mamy Kubusia (a właściwie połączenia trzech blogów ,które prowadziłam równolegle w jedną całość .) i za to będę jej wdzięczna do końca swoich dni .
Matka Wygodna też człowiek : Magdę uwielbiam za całokształt .potrafi słuchać ,ale tak ze zrozumieniem ,potrafi doradzić ,poprawić humor .jest fantastyczną osobą i nie mogę doczekać się już wakacji ,kiedy usiądziemy sobie razem na plaży ,otworzymy butelkę dobrej wódki ,będziemy ją pić z plastikowych kubeczków i rozmawiać o wszystkim i niczym .
Będę Mamą : na Tosię natrafiłam przypadkiem ,nawet nie pamiętam jak ,nie pamiętam gdzie ,ale od razu jakoś złapała mnie za serce .nie blogiem ,a sobą .pierw miałam okazję wymienić z nią samą kilka słów zanim odwiedziłam jej bloga .choć z pozoru jesteśmy zupełnie różne ,czuję ,że wewnętrznie łączy nas naprawdę wiele .mam nadzieję przekonać się kiedyś o tym w realnym świecie ,przecież dzielą nas zaledwie 223 km .
jeśli chodzi o blogi ,które czytam z zapartym tchem – to koniec .jest jednak jeszcze kilka takich ,do których bardzo lubię wracać i po nocach nadrabiam zaległości w ich wpisach .są to :
a to ,że nie komentuję ,nie oznacza ,że nie czytam ,po prostu czasu ostatnio mniej ,wybaczcie dziewczyny !
ps . wierzcie lub nie ,ale staram się też wpadać na blogi wszystkich komentujących i jeśli czas mi pozwala ,pozostawiam po sobie ślad .czasem mniejszy ,czasem większy .w tym tygodniu planuję nadrobić blogowe zaległości ,więc bądźcie czujne ! :)

18 komentarzy

  1. Kochana bardzo nam miło i oczywiście wszyscy rozumiemy jak to jest z tym brakiem czasu, tym bardziej jak Ty prowadzisz taki blog a nie inny, konkursy sponsorzy itd.. ;) ale cenię to u Ciebie, że dajesz sobie z tym wszystkim rade, ja wpadam tu za kazdym razem może dlatego żemam trochę więcej czasu na te całe blogowanie ale za Was trzymam kciuki cały czas!!:)))

Leave a Response