PARENTING

Kreatywne popołudnie.

Mama Kubusia12 comments910 views

jak miło spędzić czas i sprawić dziecku radość za 7 zł ? :)

Kubuś uwielbia pisać .kocha kredki ,pisaki ,długopisy .wyciąga je i wkłada znów do fioletowego kubeczka .rysuje po wszystkim ,choć dzięki Bogu ścianom się jeszcze nie oberwało -podejrzewam jednak ,że wszystko przed nami .
jak umilić sobie zimowe popołudnie za jedyne 7 zł ?
wystarczy pójść do księgarni i kupić duży ,biały brystol (u nas kosztował 2,20zł) ,a do niego kredki świecowe (ja wybrałam trójkątne -łatwiej maluszkowi chwycić i utrzymać w rączce ,kosztowały 4,50zł) .

efekt
bardzo pozytywny ! Kubuś chętnie rysował ,chodził po brystolu ,chwytał różne kredki i mazał nimi po kartce .zabawa wyraźnie mu się podobała ,popisaliśmy wspólnie całą jedną stronę brystolu ..a dodatkowo -druga strona zostaje nam na jutrzejsze rysowanie ,kredki można schować ,z pewnością przydadzą się jeszcze nie raz .
a czy Wasze dzieciaczki lubią rysować ? :)
ps .ruszyło już głosowanie w konkursie Blog Roku .tak jak pisałam w chwili ,w której przystępowałam do konkursu – blog został zgłoszony ,by powiększyć grono odbiorców (efekt osiągnięty) ,a nie by zdobywać nagrody ,na które i tak nie mamy szans .jednak jeśli ktoś chce ,może poświęcić dla nas 1,23zł i wysłać sms’a ,zabraniać nie będę -kto będzie miał ochotę i tak to zrobi . :)

12 komentarzy

    1. :)
      dzięki ,no u nas ikonki obserwatorów nie ma ,musisz przez blogspota nas dodać do listy czytelniczej (po wejściu na główną blogspota ,po lewej stronie) .

  1. O! U nas rysowanie i malowanie to rozrywka nr 1! Mamy też dobry patent – pisaki zmywalne (naprawdę są ZMYWALNE ze wszystkiego – sprawdziłam!). Brystol, kredki, pisaki i…dzieje się! A Tobie może rośnie mały artysta :-)
    Mama i Kalinka

Leave a Response