CO SIĘ USZYŁO?

Najnowsze uszytki Matki.

Mama Kubusia24 comments924 views

z ankiety i statystyk wynika ,że lubicie posty o szyciu i chcecie ich więcej ,a że blog jest również dla Was -zapraszam na najnowsze wieści uszytkowe .

niedawno pisałam na blogu ,że marzy mi się uszyć dresowe spodnie dla siebie .proste ,dopasowane w nogawkach ,z niższym krokiem .obudziwszy się rano stwierdziłam ,że skoro szycie takich spodni dla dziecka nie sprawia mi większych problemów ,to dlaczego nie spróbować ? i spróbowałam ! efekt ? ja jestem bardzo zadowolona .ogromnym plusem tej szarej dresówki ,którą otrzymałam od firmy Klan&Son jest fakt ,że mimo tego ,że jest dość gruba ,to bardzo miła w dotyku i wygodna .co za tym idzie – idealne spodnie na zimę ,przetestowałam wczoraj ! :)

następnego dnia powstały identyczne ,tyle ,że w rozmiarze mini -dla synka Pani Ewy ,która wsparła nas w kwestii laptopa .mam nadzieję ,że będą równie zadowoleni jak ja ! :)

tego samego dnia po południu postanowiłam zaryzykować ,spróbować czegoś nowego .uszyłam więc dresowe spodenki z czarnymi kieszonkami z przodu i jedną z tyłu .w pasie sznureczek .spodenki trafiły na licytację na naszym fan pageu i tym sposobem również trafią do synka Pani Ewy ,która wygrała . :)

na koniec ..chyba moje największe osiągnięcie i największa duma .dresowe ,grube spodenki dla Kuby .w pasie są na gumce ,a oprócz tego mają sznureczek do wiązania .z przodu dwie jeansowe kieszonki ,z tyłu na tyłeczku także dwie .wyszły mi idealnie ,po prostu perfekcyjnie .mojej mamie również się podobały .a Wam ? :)

nawet nie wiecie jak bardzo jestem wdzięczna Klan&Son ,gdyby nie oni ,nie powstałyby te cudeńka ! :) 
a ja mam w głowie kolejne pomysły ,nowe wyzwania ,trudniejsze ,wymagające większego zaangażowania .sama doczekać się nie mogę ,aż ruszę z ich realizacją .jednym z planów jest uszycie dla samej siebie ,jeszcze jednych spodni dresowych ,tym razem jednak z głębokimi kieszeniami z przodu .a reszty nie zdradzę ,wszystko w swoim czasie .
a jak Wam podoba się twórczość Matki ?

24 komentarze

Leave a Response