MATKA TEŻ CZŁOWIEK

Śniegowo.

Mama Kubusia20 comments932 views

wczoraj i u nas spadł śnieg .z jednej strony przeraziło mnie zimno ,z drugiej strony czekałam na cieplejszy ,śniegowy dzień ,by zabrać Kubę na jego pierwszy spacer po śniegu !

myślałam ,że Kubie śnieg się spodoba .stojąc w oknie uśmiechał się patrząc na podwórko ,gdzie wszystko było białe .niestety ..Kubuś wsadzony nóżkami w śnieg był …zniesmaczony .wyraźnie mu się śnieg nie podobał ,nawet się nie uśmiechnął .po chodniku również na nóżkach nie chciał iść ,bo był na nim śnieg .dopiero pod blokiem ,gdzie droga jest całkowicie odśnieżona postawił nóżki .

podobnie mieliśmy latem z trawą ,ona również nie przypadła Kubie do gustu .plażowy piasek również mu się nie podobał .może Kubuś taki czyścioszek i nie lubi brudzić nóżek i bucików ?  w każdym razie ,po chodniku biegał jak szalony z ogromnym uśmiechem na tej słodkiej buźce .
ajjj ,zapomniałabym pochwalić Kubusia .ostatnio nauczył się budować pionową wieżę z tych najmniejszych klocków Lego . :) taniec również idzie mu co raz lepiej ,a jakie układy sobie wymyśla … :) a wczoraj ,załapał “jak robi kotek ?” ! :) tyle ,że Kubuś wydaje z siebie odgłos raczej oburzonego ,syczącego kota ,wydając z siebie takie gardłowe “khiii” ,szczerząc przy tym buzię i marszcząc nosek ! :) 
Kubuś :
czapka  ,szalik ,rękawiczki – miejscowy straganik .
kurtka – PEPCO .
spodnie – uszyte przeze mnie .
buciki – ZARA .
a Wasze maluchy zadowolone ze śniegu ,
czy podobnie jak Kuba podchodzą do niego z ogromnym dystansem ?

20 komentarzy

  1. Wojtuś ze śniegu bardzo zadowolony, gdyby nie “memem” to by nawet do domu nie chciał wejść a poliki miał już tak czerwone, jakbym mu je burakiem wysmarowała. :D Mgd

  2. u nas sniegu brak i Nastusia jeszcze go nie widziala, choc jedno zdiecie ma ze sniegiem. w nocy jak przylecielismy to byl i zrobilismy zdiecie bo wiedzielismy ze rano juz go nie bedzie.

Leave a Response