ZABAWA

W labiryncie.

Mama Kubusia19 comments969 views

jedna z ulubionych zabawek Kuby wreszcie zagościła w naszym domu ! :)

labirynt fascynował Kubę od dawna ,mimo ,że spotykał się z nim tylko podczas wizyt u lekarza .zawsze był zainteresowany i podchodził się bawić ,swego czasu nawet podpełzywał ,bo chodzić jeszcze nie potrafił .w domu jednak takiej zabawki nie mieliśmy .większość labiryntów ,które oglądałam było średniej jakości i jestem pewna ,że przy pierwszym rzuceniu nim o podłogę ,nie byłoby już chyba czego zbierać .
wtedy natrafiłam na Mamę Muminka – świetnie wyposażony w produkty dla najmłodszych sklep internetowy .znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie ,dosłownie wszystko .wiele pięknych rzeczy w jednym miejscu .
dzięki współpracy z Mamą Muminka ,Kubuś wreszcie ma swój pierwszy labirynt i jest nim naprawdę zaciekawiony .te małe rączki z wielkim zaangażowaniem i upartością próbują dostać się do upatrzonej kuleczki .starają się też przesunąć kwadracik wzdłuż rurki ,bo jak mama zrobiła ,to fajnie wyglądało .Kuba generalnie nie lubi zabawek ,woli piloty ,klawiatury ..no ,ale są małe wyjątki .labirynt jest jednym z nich .kiedyś ,gdy używaliśmy jeszcze chodzika ,na jego blacie znajdował się taki malutki panel do przesuwania ,którym Kuba również najbardziej się interesował . 

cieszy mnie to ,bo wiem ,że takie zabawki lepiej wpływają na Kubę ,bardzo go rozwijają ,pomagają mu ćwiczyć ,a potocznie mówiąc -również zmuszają go do kombinowania .
labirynt jest naprawdę porządnie wykonany ,kolor z niego nie schodzi ,nigdzie nic się nie odkleja ,nie odpryskuje się .zabawka miała już okazję kilkakrotnie spaść na podłogę (czy to z kanapy ,czy ze stołu ,czy po prostu Kubuś nią rzucił z premedytacją) ,a mimo to ,nie uszkodziła się nawet w minimalnym stopniu .ogromny plus za jakość więc jak najbardziej ! :)
zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia Mamy Muminka ,może i Twoje dziecko będzie zainteresowane takim labiryntem ? a może jeszcze większym ?

swoją drogą ,pozwolę sobie na koniec ładnie się pochwalić ,że Kubuś na powyższych zdjęciach ma na sobie spodenki uszyte wczoraj przeze mnie ! :)

19 komentarzy

    1. Hehe już któryś komentarz o tym z Ikea a dopowiedz na Twoje pytanie brzmi przyzwoity. Może nie jest to szczyt marzeń ale dziecku do zabawy więcej nie potrzeba :)
      W naszym mieszkaniu generalnie króluje ten szwedzki potentat ;)

  1. Spodenki ekstra! A co do labiryntu to uważam, że świetna zabawka za niedużą cenę, my mamy tyle, że z ikei. Polecam jeszcze przybijak, to dopiero szał. Ilekroć mamy małych gości jest o niego walka :D

Leave a Response