MATKA TEŻ CZŁOWIEK

Zmiany, zmiany! :)

Mama Kubusia32 comments787 views

jak to mawiają ..nie samym dzieckiem człowiek żyje .warto zrobić czasem coś dla siebie ,by poprawić sobie humor i na swój sposób poczuć się piękną ,dla samej siebie .padło i na mnie .

będąc nastolatką bezustannie przedłużałam włosy .były one wtedy czarne ,sięgały mi do pasa .po jakimś czasie znudzona postanowiłam wrócić do blondu .potem była jeszcze czerwień ,znów czerń ,ale blond to jednak blond i tak zostało .niestety wraz z końcem ciąży moje  włosy przestały rosnąć ..kruszą się ,łamią .pozostało mi jedynie ..marzyć o ich ponownym przedłużeniu ,które niestety jest dość kosztowne .z pomocą przybyła firma Beauty For You .

Beauty For You zajmuje się głównie sprzedażą włosków naturalnych i akcesoriów do włosów .jednak nowością u nich są włoski syntetyczne na taśmie .
dlaczego na taśmie ,a nie na microringi ? Kuba uwielbia moje włosy ,a właściwie zabawą dla niego jest ich ciągnięcie ,o czym niedawno pisałam .przypięcie włosów na ringi jest bardzo czasochłonne i gdybym miała każde zerwane  przez Kubę pasemko przyczepiać od nowa -nabawiłabym się silnej nerwicy .włosy na taśmie ,na tak zwane “klipsy” są więc w moim przypadku świetnym rozwiązaniem .z doborem koloru nie było problemu -Pani Ilona telefonicznie zrozumiała wszystko i wysłała odpowiedni ,idealnie pasujący mi kolor !
po za włoskami ,otrzymałam od firmy Beauty For You akcesoria do pielęgnacji przedłużanych włosów ,które wymagają nieco innej pielęgnacji niż nasze naturalne .w tym przypadku potrzebne są specjalna odżywka i szampon do włosów przedłużanych ,a także specjalna szczotka ,która nie wyrywa włosów .

przedłużenie włosów na klipsy zajmuje dosłownie kilka minut .wystarczy wyprostować swoje ,oddzielić pasmo ,natapirować je i za pomocą specjalnych “spinek” przyczepić je do swoich włosów przy skórze .w ten sposób już po chwili można cieszyć się długimi włosami ! a kiedy mamy potrzebę ściągnięcia ich -zwyczajnie odpinamy i po kłopocie .nie musimy godzinami ściągać ringów ,nierzadko z wyrwanymi włosami .

powiem Wam szczerze ,że jestem zachwycona !  do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do włosów na taśmie ,mimo ,że nie miałam ku temu żadnego powodu .od razu czuję się na swój sposób ładniejsza ,bardziej atrakcyjna .
oczywiście domyślam się ,że nie  wszyscy lubią takie gadżety ,jednak tak już świat skonstruowany ,że po prostu każdy lubi co innego .gdybyśmy wszyscy byli tacy sami ,zwyczajnie byłoby nudno .

gorąco zapraszam Was ,do zapoznania się z ofertą Beauty For You ,gdzie zainteresowani znajdą włoski i akcesoria w naprawdę atrakcyjnych cenach ! :)
a jak Wam się podobają nowe włosy Kubusiowej Mamy ?

32 komentarze

  1. ojej czytasz w myślach? na obchodach dnia babci i dziadka powiedziałam rodzinie że marzę o przedłużeniu włosów i tu post Twój kobieto zaraz wchodzę na podane linki czytam i ach i ech jej no szok

  2. Super wyglądasz!! Bardzo ładnie Ci w długich włoskach :)) Ja nigdy nie miałam doczepianych włosów,i raczej nie będe nigdy doczepiać,bo włosy mi bardzo szybko rosną,i nawet jak ścinam większą długość to chwila moment i znów są długie;) Ale polecę siorce,bo wiem że ona bawi się w doczepianie włosków ;)

  3. Kobieta zmienną jest więc takie rozwiązanie jest faktycznie idealne zwłaszcza przy małych rączkach, które podobnie jak u Ciebie uwielbiają zabawy matczynymi włosami. Kolor faktycznie idealnie wpasował się w Twój odcień i wyglądasz w nich świetnie, a jeżeli jeszcze czujesz się bardziej atrakcyjna to same plusy:) Zaraz wpadnę na polecaną stronę i trzasnę metamorfozę na nowy rok:)

Leave a Response