DIY

Dresówka.pl – wszystko w jednym miejscu!

Mama Kubusia25 comments1379 views

Jest poniedziałek, jest kurier, jest szczęście Matki! Dlaczego?

Kurier wręczył mi wyczekiwaną z niecierpliwością paczuszkę, którą otrzymałam dzięki współpracy z firmą Dresówka.pl!  To pierwsze miejsce w internecie, w którym znalazłam wszystko, czego mi trzeba! Sznurki, nici, gumki, no i przede wszystkim ukochane przeze mnie dresowe materiały! Na Dresówka.pl znajdziecie całe mnóstwo dresowych materiałów, zarówno tych grubszych, jak i tych cieńszych. Czekając na wiosnę zdecydowałam się na coś innego niż ostatnio modna u nas szarość. Miłym dodatkiem był próbnik tkanin. Teraz mogę dotknąć wszystkich dostępnych materiałów i wiem, jaki kolor mają w rzeczywistości, bo jak wiadomo, aparat lubi czasem płatać figle. :)
Ale przejdźmy do konkretów!
Od Dresówka.pl otrzymałam bardzo duże kawałki dresówki czarnej i turkusowej, czyli takiej jakiej chciałam. Do tego niebieski i czarny ściągacz. Ledwo dotknęłam materiałów, a już wiem, że są rewelacyjnej jakości. To zdecydowanie nie są chińskie, zwykłe dresy, które po praniu tracą kolor i przede wszystkim rozmiar! :) Pod komplecik otrzymałam nici do maszyny, oraz sporawy kawałek gumki, co by uszytki z tyłka mi i Kubusiowi nie spadały.
Dzięki dresówka.pl będę Was niebawem zasypywać całą masą nowych uszytków. Jestem tak podekscytowana, że nie mogę doczekać się, aż Kubulek uda się na drzemkę, by móc spokojnie usiąść do maszyny. :)
Gorąco zachęcam wszystkie mamy szyjące, jak i te które dopiero próbują swoich sił w tej dziedzinie do zapoznania się z ofertą Dresówki.pl. Jeśli tak jak ja kochacie dresowe ubrania, to jest to miejsce idealne dla Was! :)


PSSSSSSST! 
A na naszym fan pageu specjalny konkurs dla naszych czytelników. Nagrody oczywiście, od Dresówka.pl! 
Zapraszam TU (KLIK)! :)

25 komentarzy

Leave a Response