GADŻETY DLA DZIECI

Książę ma tron! :)

Mama Kubusia6 comments831 views

Dawno, dawno temu, Kubuś otrzymał piękny, piankowy fotel. A nie tak dawno, bo kilka dni temu odwiedził nas kurier z cudowną niespodzianką pod komplet od Sponge Design.

Fotelik wygodny, ale dla większej wygody trzeba mieć i na czym nóżki położyć, prawda? Szczególnie teraz, kiedy Kubuś jest chory i przez większość czasu z powodu wysokiej gorączki leży, lub ewentualnie siedzi. Pufa oczywiście również wykonana jest ze specjalnej pianki, dzięki czemu jest rewelacyjnie lekka i Kuba może podnieść ją zupełnie sam, bez niczyjej pomocy. Pokrowiec, którym otoczona jest pianka, zapinany jest na zamek, dzięki czemu szybko można go zdjąć i wyprać, a następnie ponownie założyć. Przy małym dziecku, to bardzo praktycznie. Oczywiście pufa może być również świetnym siedziskiem dla Mamy.

Na stronie Sponge Design znajdziecie sporo różnego rodzaju kanap, puf i fotelików dla dzieci. Jedno, co mogę Wam obiecać, to zadowolenie z nich. Na Kubusiowym fotelu sama często siadam, a pufa może zastąpić również szafkę- często kładziemy na nim rzeczy, które są nam potrzebne, a nie chcemy, by walały się po podłodze.

Tymczasem uciekamy chorować dalej. Kubuś od dziś na zastrzykach. Czuję się, jakby przychodnia była ostatnio naszym drugim domem… Ale i w temacie lekarzy pokażemy Wam z Kubusiem niedługo coś fajnego- jak tylko mu się polepszy i zechce porobić zdjęcia.
Miłego dnia! :)

6 komentarzy

  1. Wygląda super. :) Gdy tylko zobaczyłam pierwsze zdjęcie to wyobraziłam sobie takie pufy w nowym pokoju mojego synka. :D Świetna sprawa. A Kubuś rewelacyjnie schodzi z fotela. :D

Leave a Response