GADŻETY DLA RODZICÓWMACIERZYŃSTWO

Mama na 6!

Mama Kubusia12 comments921 views

Nowy blogowy łańcuszek, padło na mnie. Właściwie, czemu by się nie pobawić? :)

Ania zapoczątkowała zabawę. Jaką? Wymieniamy sześć gadżetów przeznaczonych dla dzieci, które naszym zdaniem czynią z nas mamy na szóstkę. Nominujemy pięć kolejnych blogów i tym samym zapraszamy ich właścicielki do zabawy. Oczywiście niemożliwym jest nominowanie bloga, który nas nominował- wyszło by z tego przecież coś absurdalnego.
Jakie gadżety czynią ze mnie Mamę na 6?
1. ASPIRATOR DO NOSA KATAREK.
Nasz najlepszy przyjaciel podczas choroby. Wcześniej nie byłam przekonana do tego typu urządzeń, ale dzięki Bogu krową nie jestem- podejście zmieniłam! Wreszcie mnie nie mdli podczas odciągania kataru, wreszcie przebiega to szybko, sprawnie i bezboleśnie. Co najważniejsze- Kuba nie sprawia już najmniejszych problemów i na słowa “Chodź synku, zrobimy nosek, bo be!” nie reaguje płaczem i nie ucieka, tylko pędzi po odkurzacz! :)
DO KUPIENIA TU: katarek.pl
2. KUBECZEK DOIDY CUP.

Rewelacyjny kubeczek ze ściętym kształtem. Dzięki niemu Kubuś powolutku uczy się pić sam. Co ważne, tylko z tego kubeczka Kubuś pije kakao! Nie wiem dlaczego, nie wiem co ten kubeczek w sobie takiego ma, najważniejsze, że działa! :)
DO KUPIENIA TU: doidycup.pl
3. SZTUĆCE I TALERZYK SKIP HOP ZOO.
Kuba jest wybredny, strasznie. Długo zastanawia się, zanim spróbuje czegoś nowego- chyba ma to po mnie.  Ostatnimi czasy nie chciał jeść prawie nic. W grę wchodził jedynie ogórki kiszone, suchy chleb i moje mleko. A reszta? Resztę to tak trochę pogryzł, trochę wypluł… Jednak odkąd mamy nasz pszczółkowy zestaw, o wiele chętniej zjada posiłki (zarówno kanapki, jak i obiad). Teraz jest i smacznie i wesoło. :)

4. PLUSZOWY KOTEK.

Pierwsza maskotka, która w ogóle zainteresowała Kubę- podejrzewam, że to ze względu na ogromne oczy, do których Kuba ma słabość. Poznali się w październiku, jakiś tydzień po pierwszych urodzinach Kuby. Od tamtej pory są nierozłączni. Kotek jeździ z nami czasem w wózku, jeździ z nami na zakupy, do lekarza. Nawet śpi z Kubusiem w naszym złączonym łóżku. Kiedyś Wam pokażę jak Kubuś słodko przytula kotka! :)
5. PIANKOWE PUZZLE- BATHTIME STORY.

O niezwykłych piankowych puzzlach, które za pomocą wody można przyczepić do kafelek pisałam Wam TU(KLIK). Łazienka wreszcie nie jest zachlapana od podłogi aż po sufit. Mnóstwo zabawy podczas kąpieli. Lubimy! :)
DO KUPIENIA TU: www.facebook.com/oopspl
6. KLOCKI LEGO DUPLO.

Jedyna “zabawka” jaka zajmuje Kubę na dłuższą chwilę i nigdy mu się nie nudzi. Budowanie wieży, a następne jej niszczenie to jedna z ulubionych form spędzania czasu przez Kubę. Zresztą, kto ma w domu dzieci i LEGO, wie o czym mówię. 
DO KUPIENIA TU: KLIK.

:)

Blogi, które nominuję do zabawy, to:
Kącik Kuby, Zawód:Kobieta, Robalowa Kraina, Zuzulenka i Hubiowo. No, chwalić się dziewczyny! :)

12 komentarzy

  1. Ten talerzyk i kotek do tulenia są świetne! Faktycznie mamuśka jesteś na 6-tkę! I jeszcze pomagasz innym mniej doświadczonym, przyszłym mamuśkom.
    Pozdrawiam ciepło!

  2. super zabawa :)
    zdecytowanie klonki to moja ulubiona zabawka :) Nastka uwielbia budowac a ja razem z nia :)
    marzy mi sie zeby zbudowac NASTUSI domek z klockow tak zeby w nim usiadla :) ale to jak wygram w totka :)

Leave a Response