ZABAWA

Piramida BoiKido.

Mama Kubusia16 comments813 views

W naszym domu zagościła dziś nowa, drewniana zabawka. Jest to piramida firmy BoiKido, którą otrzymaliśmy w ramach współpracy od sklepu internetowego GuGuLand.pl.

Przyznam Wam szczerze, że po raz pierwszy spotykam się z tak kolorowymi, wyrazistymi klockami. Niestety, marka BoiKido to, hmmm, że tak powiem marka z wyższej półki, przynajmniej dla nas, więc z całą pewnością nie bylibyśmy w stanie zakupić tej piramidki.

Gdy oglądałam piramidę jeszcze na zdjęciach, wyobrażałam sobie, że będzie sporo mniejsza. Ku mojemu zaskoczeniu największe klocki są naprawdę sporej wielkości. Oczywiście Kuba był nimi zachwycony, jak wszystkimi klockami. Zajęły go na długi czas i chętnie do nich wracał. Po kolei układał je od najmniejszego do największego wkładając je po kolei do środka. Równie chętnie burzył układaną przeze mnie wieżę, co będziecie mieli okazję również sami zobaczyć.

W sklepie internetowym GuGuLand.pl znajdziecie mnóstwo wyjątkowych rzeczy dla dzieciaczków. Od wystroju pokoju, poprzez wózki, foteliki i ubranka, na zabawkach kończąc. Po prostu wszystko w jednym miejscu.  Gorąco zachęcam Was do zapoznania się z asortymentem. Może znajdziecie tam coś dla siebie? :)

A na koniec mam dla Was mały filmik, niestety kręcony już przy sztucznym świetle,ale mam nadzieję, że mimo do dostrzeżecie słodki uśmiech Kuby.

16 komentarzy

Leave a Response