CO SIĘ USZYŁO?

Tkaniny.net +najnowsze spodenki.

Mama Kubusia26 comments967 views

Wczoraj opowiadałam Wam, gdzie znaleźć najlepsze, typowo dresowe materiały. Dziś zabiorę Was do świata wzorzystych tkanin. Do świata Tkaniny.net. A przy okazji będę miała dla Was kolejną niespodziankę.

Na tkaniny.net znajdziecie ponad osiem tysięcy tkanin w naprawdę wysokiej jakości. I nie robię Was tu w balona, byleby zachęcić do zakupu. Sama szyję i nie wyobrażam sobie, aby ktoś polecając mi tkaninę kłamał, bo chyba po kilku dniach zapukałabym do niego prosząc o publiczne przeprosiny. Zresztą, przed zakupem większego kawałków materiałów istnieje możliwość zamówienia ich próbek, z czego sama kiedyś korzystałam. Na ich stronie znajdziecie również sporo materiałów krawieckich, takich jak chociażby nici, guzików, taśm, cekinów, zamków, sznurków…
Od firmy Tkaniny.net otrzymałam dwa materiały. Pierwszym jest bawełna w cienkie, biało-szare paseczki. Bardzo elastyczna i przemiła w dotyku. Właśnie otula Kubusiowe nóżki. Drugą tkaniną jaką otrzymałam jest biały ściągacz bardzo przydatny do wykończeń nogawek i pasa.
Wytrzymać z radości nie mogłam i część wieczoru spędziłam dziś przy maszynie, w skutek czego powstały pasiaste spodenki, ze ściągaczami w pasie i nogawkach.Na pierwszy rzut oka wyglądają banalnie, nie widać w nich szczególnego. Wszystko jednak zmienia się, gdy prawowity właściciel założy je na siebie.
Zobaczcie sami:
Mam nadzieję, że Wam również się podobają. Nawet moja mama, która na ogół krytycznie podchodzi do mojego zapału była dziś po raz kolejny już pod wrażeniem. 
W ramach podziękowania Wam za to, że jesteście- zaraz po zakończeniu konkursu z dresówka.pl będę miała dla Was niespodziankę, w postaci czterech bonów towarowych na zakupy w tkaniny.net, o wysokości 15zł każdy. Tą przyjemność zostawię sobie na weekend, więc bądźcie czujni.
Tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z ofertą tkaniny.net, a naprawdę jest w czym przebierać! Nie chcecie wiedzieć, ile czasu zajęło mi wybranie odpowiedniego materiału i ile razy ostatecznie zmieniałam swoją decyzję… :)

26 komentarzy

  1. no i co.. i co?:D:D i znowu super extra:) pasiaki uwielbiam a Twoje uszytki.. nooo teraz to już spod ręki profesjonalisty wychodzą:) Ale ciągle mi mało.. MAŁO:) Pokaż no co zmajstrowałaś z tamtego pięknego turkusu:P

  2. Fajne pomysly na spodenki. Tez kilka razy zaczynalam przygodę z szyciem ale się poddalam. Może jeszcze kiedyś spróbuje.

    Zaprasza do mnie, dopiero zaczynam i chce trochę rozkrecic bloga.
    po–prostu–ja.blogspot.com

Leave a Response