MODA DZIECIĘCA

YO! BABY!

Mama Kubusia6 comments710 views

Jak pewnie zauważyliście, staram się pokazywać Wam produkty, które trafiają nasze w gusta i które zarazem nie są piekielnie drogie. Takie, na które właściwie każdy może sobie pozwolić bez szczególnego naginania domowego budżetu.

Po raz pierwszy z marką YO! miałam styczność, gdy Kubuś był jeszcze malutki. Przypadkiem natrafiłam na promocję grubych, niemowlęcych skarpetek. Zakochałam się. Były ciepłe, grube, ale ściągacz nie uciskał Kubusiowej nóżki. Niestety po zakończeniu promocji produkty nie były już dostępne w żadnym miejscu w mojej miejscowości. Szukałam, szukałam, czasem pojedyncze sztuki wpadły do PEPCO, ale były to głównie rękawiczki, które Kubuś nosił poprzedniej zimy. Gdy więc dostałam wiadomość z propozycją współpracy z firmą YO! bardzo się ucieszyłam. Dlaczego? Firma YO! jest producentem bielizny dziecięcej. W swoim asortymencie ma skarpetki, rajstopki, legginsy, nakolanniki, getry, majteczki, body, baletki, czapki i rękawiczki. Ubranka są wysokiej jakości, nie kurczą się po praniu, ani nie rozciągają. Ściągacze nie uciskają skóry dziecka, co niestety często zdarza się przy dziecięcych skarpetkach. Dodatkowo część skarpetek posiada również przydatne ABS’y, zapobiegające ślizganiu się małej nóżki.
Od firmy YO! otrzymałam bardzo przyjemną paczuszkę, w skład której wchodziły: cztery pary skarpetek, dwie pary rajstopek, dwie bawełniane czapeczki i dwa body: jedno z długim, a drugie z krótkim rękawkiem. Oczywiście wszystko w naszej ulubionej kolorystyce: granacie, szarości i błękicie. Zresztą zobaczcie sami.

Wydaje mi się, że marki YO! szczególnie reklamować nie trzeba. Bo w większości ją znacie, a jeśli nie, to powinniście naprawdę nadrobić zaległości. Rewelacyjna jakość w świetnej cenie. Tyle ode mnie. :)

6 komentarzy

  1. rajstopki cudne:)
    A czapę miałam identyczną w tym roku dla Fila ( taką jak ta na dole zdjęcia z czapeczkami) i wyglądał mega:)
    Nawet nie wiedziałam, że znam markę o której piszesz. i wcale bym się nie skapnęła gdyby nie ta czapa na TWoim zdjęciu:)

  2. Faktycznie wszystko jest Yo! fajowe:) A cieplutka bielizna to podstawa każdego wyjścia no i jak te maluchy rozkosznie wyglądają z takim smokiem na tyłku:) Świetne rzeczy w świetnej cenie.

Leave a Response