WNĘTRZA

Dots My Love- My Dream comes true.

Mama Kubusia31 comments991 views

Każdy z nas ma marzenia, które pragnie zrealizować. Jedne są przyziemne, proste w osiągnięciu, a inne spędzają nam sporo snu z powiek. O jednych marzeniach mówimy głośno, inne chowamy głęboko w sobie. Dzięki Kubie nauczyłam się, że chcieć znaczy móc i od tej pory staram się zrobić wszystko, by realizować wszystkie marzenia. Dziś spełniło się kolejne z nich.

Nasz łóżkowy plan pewnie znacie już na pamięć, bo przewijał się już tutaj kilka razy. Z dniem dzisiejszym postawiliśmy kolejny krok do przodu, a wszystko to dzięki Dots My Love. Co takiego się stało? Kubuś otrzymał pościel, której sama szczerze mu zazdroszczę. Szara, delikatna. Od góry do dołu pokryta białymi gwiazdkami. Kołderka z pod spodu podszyta jeszcze kropeczkami, które uwielbiam. Ogromną niespodzianką było dla mnie to, co zrobili: a wyszyli imię Kubusia na poduszce, cudowną miętową nitką, która idealnie komponuje się z szarością. Pozwolę sobie pochwalić się tym prezentem. ;)
Nie mogłam się powstrzymać i pościel owleczona była już po kilku minutach od wyjścia listonosza. Wiążąc tasiemki uśmiechałam się sama do siebie. Miałam ochotę szczypać się po rękach, by upewnić się, że to nie sen i pościel naprawdę należy do Kuby. Kiedy przyszła pora popołudniowej drzemki, przeniosłam Kubę do jego łóżeczka, w którym gwiazdki już na niego czekały. Nie mogłam powstrzymać się przed zrobieniem zdjęć. Pasują do siebie. Jest idealnie. Jest tak, jak chciałam.
Dzięki Dots My Love jesteśmy co raz bliżej efektu końcowego. Właściwie gdyby się uprzeć- do zrobienia zostały mi jeszcze dwie rzeczy, o których realizacji mam nadzieję opowiedzieć Wam już wkrótce.
Tymczasem z naprawdę ogromną radością zapraszam Was do polubienia Dots My Love na Facebooku. Tak się składa, że identyczna pościel, tyle, że dla “dorosłego” łóżka jest właśnie do wygrania. O wszystkich szczegółach przeczytacie TU(klik). Jestem pewna, że ich pościel zachwyci Was i złapie Wasze serca tak samo, jak złapała za moje. W imieniu swoim i Kubusia, raz jeszcze dziękuję! :)

31 komentarzy

 1. ale piękne :))
  może spodoba Ci się to, co wczoraj zobaczyłam na targach dizajnu dla dzieci – mam tam mnóstwo linków, jeśli masz ochotę – zerknij na mojego bloga :)

  ściskam mocno!

 2. uppsss… mój komentarz dodał się tylko w połowie…

  ale piękne :))
  może spodoba Ci się to, co wczoraj zobaczyłam na targach dizajnu dla dzieci – na blogu właśnie umieściłam post z fotografiami z pięknymi dodatkami dla maluszków :) mam tam mnóstwo linków, jeśli masz ochotę – zerknij na mojego bloga :)

  ściskam mocno! i bardzo zazdroszczę, że jesteś już mamą bo ja po wczorajszym dniu i zobaczeniu tylu pięknotek zazdroszczę wszystkim mamom :)

Leave a Response