KONKURSYZABAWA

KlockoweLOVE. +konkurs.

Mama Kubusia8 comments1066 views

Zapraszamy na podróż do krainy pełnej klocków! :)

Klocki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Miał je każdy z nas, bawią się nimi również nasze dzieci. Małe, duże, plastikowe, drewniane- wybór jest naprawdę ogromny i zakup klocków jest w dzisiejszych czasach sporym wyzwaniem. Każde dziecko ma inne upodobania. Niektóre maluchy wolą piankowe klocki, które mogą wyginać we wszystkie strony, jeszcze inne drewniane, które wydają świetny dźwięk podczas stukania, a niektóre zostają przy tych tradycyjnych. Bez względu na to, do której grupy zalicza się Twoje dziecko- jest jedno miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić. Warto znać takie internetowe zakątki, szczególnie przed zbliżającymi sie Świętami.
Tylkoklocki.pl, to osiem głównych kategori, w których znajdziecie klocki konstrukcyjne, plastikowe, drewniane, magnetyczne, metalowe, ceramiczne, miękkie. Znajdziecie klocki, którymi można bawić się inaczej, niż tymi tradycyjnymi. Ułatwieniem jest podział na kategorie według wieku. Świetne skrzynie i worki do przechowywania klocków. Po prostu wszystko w jednym miejscu. To chyba jedyna strona, na której macie największy wybór i najlepsze ceny. 

Przy współpracy z tylkoklocki.pl wybrałam dla Kuby dwa komplety nieco innych klocków. Mamy już tradycyjne klocki plastikowe, mamy Lego Duplo, więc postanowiłam spróbować czegoś nowego. Pierwsze z nich to kostki z kolcami– świetne, plastikowe klocki, które łączymy ze sobą przy pomocy kolców, które nachodzą na siebie. Kolory klocków są niewiarygodne, żywe, przyciągające wzrok. Przebijają nawet uwielbiane przez wszystkich Duplo. Drugi zestaw, to klockowe domino, dzięki któremu dziecko uczy się dopasowywania kształtów. Kuba na początku trochę był poirytowany, ponieważ próbował ułożyć je tak, jak zwykłe klocki- jeden na drugi, jednak po chwili mojego tłumaczenia zrozumiał o co chodzi i próbował swoich sił. Raz nawet udało mu się połączyć odpowiednie elementy, ale jak mówią: sztuka czyni mistrza.
A na koniec mam dla Was wielką niespodziankę! Tylkoklocki.pl ufunduje dla jednego dziecka identyczne klocki z kolcami, jak te, które możecie zobaczyć u nas na zdjęciach. Co należy zrobić, by je otrzymać? Lubimy Mamę-Kubusia, lubimy tylkoklocki.pl, PUBLICZNIE udostępniamy TEN(klik) plakat konkursowy i w komentarzu pod nim zapraszamy do zabawy trzech znajomych. A potem już tylko zaciskamy kciuki i czekamy na ogłoszenie wyników. Bawimy się do 20 marca do godziny 18:00. Wyniki jeszcze tego samego dnia, powodzenia! :)

8 komentarzy

 1. o widzę że juz zmiany na wiosenne wprowadzone:) super:)
  a klocki rewelacyjne …jako mala dziewczynka uwielbiałam zabawe wlasnie klockami :)
  ach ten Twój szkrab jest uroczy :*

 2. Moje Pociechy także kochają klocki, Lego Duplo mamy porozrzucane dosłownie wszędzie.. a z autkami Duplo synek nie rozstaje się.. teraz poluję na samoloty Duplo ;-) Kolczaste klocki są świetne, pamiętam takie z mojego dzieciństwa, jedynie wtedy były mniej intensywne kolory.

 3. Podziwiam Cię. Jak znajdujesz czas na to wszystko? Dziecko, blog, szycie? Jestem pod wrażeniem. Ja przy mężu z jednym dzieckiem ciężko całość ogarniam. :) :) :)

 4. Number 1 – Get one fabulous designer handbag, rather than hundreds of cheap luggage.
  A Mulberry would be an investment that I would personally
  cherish and use forever. Mulberries are delicious,
  nutritious, and plentiful.

  Feel free to visit my web-site: mulberry bags

Leave a Response