CO SIĘ USZYŁO?ZABAWA

PLAYGROUND.

Mama Kubusia46 comments1014 views

Więc chodź pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko… :)

Pogoda tak piękna, że żal byłoby nie skorzystać i nie wyjść na spacer. Zabrałyśmy więc z Magda chłopców na dwa place zabaw, co bardzo im się spodobało. Ale kto nie lubi biegać, bawić się i bujać? Przecież od tego właśnie jest dzieciństwo, to czas, by beztrosko hasać przed siebie i nie przejmować sie niczym.
Na naszych tyłeczkach i nogach uszyte przeze mnie wczoraj spodnie, z żółtej dresówki, którą otrzymałam od Dresówka.pl. Oczywiście to nie koniec, bo siedzę jeszcze nad bardziej wybujałymi spodniami dla Kuby. Może trochę porywam się z motyką na słońce, ale efekt końcowy na pewno Wam przedstawię.

Zasypiam dziś na stojąco!

Wiecie co? Uwielbiam te zdjęcia. Może zabrzmi to narcystycznie, ale kocham na nich siebie i Kubę. Jest tak pozytywnie, kolorowo, wiosennie. Czuję już nadchodzące lato i zbieram w sobie energię, by spożytkować je możliwie najlepiej!

46 komentarzy

    1. Karmiłam go chrupkami, biszkoptami i herbatnikami. :D Ale po jakimś czasie , właściwie gdy wracaliśmy już do domu popełniłam błąd i popchałam chwilę wózek Magdy z Wojtkiem, co Kubie bardzo się nie spodobało i wracaliśmy na ogromnie głośnej syrenie. :)

  1. Uwielbiam taką pogodę, u nas tez cieplo i tez szalejemy na dworze:) a Kubus nawet czape i komin ma pod kolor wozka:P a spodenki fajne- na niektorych zdjeciach podhodza pod musztardowy kolor;)

  2. Kochana super wygladacie, Kubus bosko ta zółć i niebieski slicznie:* a jak w wozku grzecznie?? to widze ze dzien udany;) super!!! pozdrawiam Lena

  3. Kuba się dopasował kolorystycznie prawie do wszystkiego, do samochodziku na placu zabaw i do wózka oraz najważniejsze do mamy również. Cudne zdjęcia tyle w nich słońca i radości:)

  4. My też z ogromnym entuzjazmem powitałyśmy plac zabaw i tą piękną wiosenną pogodę :-) Paulinka choć ma 10,5 miesiąca zaczyna wybierać spacerek zamiast wózka co nie bardzo odpowiada moim plecom :-)

  5. Te kolory mi się podobają, fakt przywołują wiosnę i aż miło się patrzy , ale krój niezbyt przypadł mi do gustu. Z obniżonym krokiem o tak, ale nie rurki a luźne ;)

  6. Kolor ladny-lubie zółty, ale moze coś szerszego uszyjesz…w sensie: nogawki?:P a’la bojowki itp/:) Bo to w sumie cały czas ten sam fason kroisz:)

    1. Na razie jest mały i Ty decydujesz, ale potem juz nie ma tak lekko- wiem co mowię:)

Leave a Response