MODA DZIECIĘCA

Magpie!

Mama Kubusia14 comments2633 views

Dziś Kubuś zaprezentuje Wam na sobie cudowności Magpie!

Kilka dni temu dotarła do nas długo oczekiwana przesyłka, w skład której wchodziły spodenki o naszym ulubionym kroju- z niższym krokiem, t-shirt z błyskawicą i szara smerfetka z literką “K”.
Do tego, że ubranka wyglądają świetnie nie muszę Was chyba przekonywać, prawda? Mówią same za siebie. :) Mogę Wam jednak powiedzieć, że są świetnej jakości, przemiłe w dotyku i świetnie układają się na dziecku. Przykładowo spodenki- gdy ubiorę je Kubusiowi, kiedy nie ma na nóżkach bucików, są sporo za długie. Jednak kiedy założy już obuwie- są idealne i wyglądają świetnie! :) Więc jeśli skusicie się na jakieś ciuszki, jestem pewna, że się nie zawiedziecie! :)
Zapraszam Was na stronę Magpie, gdzie możecie obejrzeć i zamówić te i inne cudeńka, oraz profil Magpie na Facebooku.

14 komentarzy

  1. Jeju , nie wiem, jakieś dwa-trzy miesiące temu dziecko moje zaczeło sobie poprawiac i podciągać wszystkie spodnie typu baggy, jakby niski krok mu przeszkadzał. Nie masz tak? Czy to tylko nasza przypadłość? Tym samym poszłam za głosem dziecka, nawet jeśli podoba mi się niski krok to odpuszczam, bo wiem, ze mojemu dziecku jest niewygodnie.

    1. No coś Ty? Kuba niiieeeee. Dobrze, że poszłaś za głosem dziecka, skoro mu nie wygodnie. Jednak kto wie- może jeszcze kiedyś zmieni zdanie? :)

    1. No co Ty mówisz? :D Ja sobie nie wyobeażam innych na tyłku Kuby. Właściwie wszystkie długie ma z opuszczonym krokiem! :D

    2. Nie wiem, może dlatego, że moi bracia nie nosili takich spodni,ani nikt z moich bliskich znajomych, to może dlatego takie spodnie mi się nie podobają. No i moim synkom też takich nie kupuję. Jednak jak kiedyś będą chcieli takie sobie kupić i nosić, to zęby zagryzę i niech sobie noszą ;)

  2. Jaki Kubuś nosi rozmiar?mam synka w podobnym wieku i podobnej posturze,a nie lubię takich wyciągniętych przy szyjce koszulek,jakie ma Kubuś.A ubranko fajne i nie chce przesądzić z rozmiarem,bo synuś zwykle nosi 86

Leave a Response