KONKURSY

Majówkowy konkurs z PINOKIO.

Mama Kubusia39 comments1309 views

Długo wyczekiwana majówka. Czekali na nią nawet ci, którzy nigdzie nie wyjeżdżają. Jednak nie wszyscy mają długi weekend, spora część osób jutro normalnie wstanie do pracy. Dla wszystkich tych, którzy majówkę spędzają w domu, albo chociaż mają dostęp do internetu podczas wycieczki- przygotowałam majówkowy konkurs! :)

Firma PINOKIO postanowiła podarować na tą okazję aż trzy nagrody. Pierwszą jest body “Little Pony” (klik), dostępne w rozmiarach 56-62. Drugą jest rampers “Jungle” (klik) dla chłopca, dostępny w kolorach: niebieskim, chabrowym i pomarańczowym, w rozmiarach 62-86. Trzecia nagroda to rampers “Junge” (klik) dla dziewczynki, w rozmiarach 62-86 i kolorze do wyboru: turkusowym, żółtym, białym i w kwiatki. 
Trzy nagrody, trzech zwycięzców. Co zrobić, by stać się posiadaczem jednego z ubranek?
1. Polub fan page Mamy Kubusia, oraz Pinokio.
2. Udostępnij PUBLICZNIE grafikę konkursową, która dostępna jest tutaj.
3. Pod tym postem w komentarzu napisz, jaki jest Twój sposób na przyjemne spędzenie majówki, bez konieczności wyjeżdżania po za Twoją miejscowość
4. Zaznacz w wiadomości, którą z trzech nagród jesteś zainteresowana/y, a swoją wypowiedź podpisz imieniem i nazwiskiem pod jakim spełnione zostały pierwsze dwa punkty na Facebooku, oraz dodaj miejscowość, w której mieszkasz.
Pod uwagę będą brane zgłoszenia, które spełniły wszystkie warunki konkursu, więc pamiętajcie o spełnieniu wszystkich punktów i napisaniu wszystkich wymaganych informacji! :)
Bawimy się do niedzieli, do godziny 18:00! :)

39 komentarzy

 1. Majówkę spędzimy bawiąc sie na ogrodzie, spacerując po okolicznych parkach i wesoło bawiąc sie na placach zabaw w naszym miasteczku. Jestem zainteresowana nagrodą nr.2
  Aleksandra Piotrowska

 2. jak co roku majówkę spędzam w domu i wiem, że nie musi być nudno . W tym roku po raz pierwszy z moją córką. Mieszkam w małe miejscowości, a raczej totalnej wsi.. ale cóż u a nas jest pięknie cisza i spokój na majówkę plany mamy takie, bierzemy koszyk pełny jedzenia idziemy sobie piękną aleją kasztanową, aż spoczniemy nad brzegiem rzeki. Na piasku położymy kocyk, zabawki będziemy podziwiać mały wodospad, stary młyn, zbierać muszelki, mam nadzieję że aby pogoda do piszę to będę mieć z córą super dzień;)

  wybieram rampers dla dziewczynki turkusowy w rozmiarze 80
  Anita Sulima Kazanów

 3. Nasz sposob na mile spedzenie majowki bez wyjezdzania poza miasto to grillowanie na balkonie ;) wycieczki rowerowe po lasach i gorach. Jako iz mieszkamy pod Szyndzielnia na pewno z naszym maluszkiem wyjedziemy na nia wyciagiem. Na pewno wybierzemy sie do parku rozrywki na Bielskie Błonia. I na najlepsze lody na rynku :) a spacerujac po miescie na pewno odwiedzimy Reksia i Bolka i Lolka :) jest jeszcze wiele miejsc gdzie mozna super spedzic czas…ale majowki by nam braklo :P
  Iwona Okulicz-Zawada
  Bielsko Biała
  podoba nam sie niebieski rampersik dla chlopca w rozm 86 ;)

 4. Majówkę, każdą bez względu na pogodę spędzamy na naszej działce za miastem. Jeśli dopisuje pogoda, jest słońce i ciepło wtedy szaleństwom nie ma końca…Rodzinne wygłupy w piaskownicy, na huśtawkach. Bańkowe szaleństwa, moje dzieci kochają bańki wręcz ubóstwiają. No i maja okazje poszaleć ze swoimi pupilami, psami Bestią i Brutkiem. Na wieczór rodzinny grill, lub ognisko, dzieci już zaopatrzone w pianki do pieczenia na ognisku, same wybierały. Dzisiejszy dzień zapowiada się rodzinnie i ciekawie….A na Tymon i Lilianę czeka dodatkowa niespodzianka…Rowery, nowe rowery, to będzie szał, już nie mogę doczekać się ich minek. A interesuje mnie nagroda nr 3 czyli rampersik dla dziewczynki rozm 86;)

 5. Majówkę spędzamy rodzinnie jak co roku przyjeżdżają do nas moi rodzice z daleka, wspólnie ten czas wykorzystujemy tak aby każdy był zadowolony. Spacerujemy po Parkach idziemy na lody, a tak w południe wybieramy się na działkę aby spędzić rodzinnie czas, a dzieci mają miejsce do zabawy. Strzegom
  Wybieram nagrodę dla dziewczynki.
  Agata Grabarek Babicka

 6. Mój synek ma 4 miesiące więc jest to jego pierwsza majówka :) Mój mąż niestety musi w te dni pracować, więc zostajemy z synkiem sami. ALe to nam w niczym nie przeszkadza, chociaż na pewno będzie nam brak taty. Będziemy się bawić w domu, wygłupiać, tańczyć i śpiewać, chodzić na długie spacery, jeśli tylko pogoda dopisze, może spotkamy się z moją koleżanką, która jest mamą Ali – “dziewczyny” Filipa :) więc maluszki będą mogły popatrzeć sobie głęboko w oczy :) Ale najbardziej będziemy szczęśliwi w niedzielę, jak tata już będzie w domu i razem pójdziemy na spacer. Będzie to idealne zakończenie majówki. Ewa Kędra, Świdwin. Interesuje mnie body rampers dla chłopca, kolor niebieski rozmiar 80.

 7. My co roku majowkowe dni spedzamy w domu. I nigdy się nie nudzimy. Co roku urzadzamy wielkie grilowanie na ogrodzie. Dzieci biegaja po ogrodzie mają do do dyspozycji trampoline, zjeżdżalnie piaskownice, i ogród do biegania a dorośli siedzą griluja śmiejemy się opowiadamy kawały gramy w babinktona i dobrze się bawimy. W kolejnym dniu mamy wycieczkę rowerową jeździmy po okolicy oglądamy piękną naturę, a trzeciego dnia mamy dzień basenowy, szaleństwa wodne są naszym udziałem,plywamy, szalejemy na zjeźdzalniach w jakuzi babelkujemy się. Aktywny relaks jest cały długi majowy weekend.
  Nam przydałyby sie bodziaki 62 dla maluszka z brzuszka.
  Karolina Sikorska z Jarocina

 8. Nieważne gdzie, ważne by spędzić ten czas z rodziną, a że mam dwójkę maluszków w domu (5 m-cy i 18 m-cy) więc nudzić się nie będziemy i na pewno coś z mężem wymyślimy, pomysłów na rodzinną zabawę jest wiele, może zabawimy się w sesję fotograficzną, by uwiecznić ten radosny czas, potem wspólnie poczytamy bajki, pójdziemy na spacer. Ważne byśmy cieszyli się majówką całą czwórką.
  Rampers “Junge” dla dziewczynki byłby super
  Ania Kowalska ze Świecia

 9. My tegoroczną majówkę planujemy spędzić na działce i rozpocząć sezon grillowy.Niestety jak na razie pogoda u nas niewyraźna ale mamy nadzieję,że słoneczko zawita,a chmury pójdą precz :)
  Niestety ubranka za małe na mojego synka.Życzę miłej zabawy :)

 10. My weekend majowy rozpoczęliśmy wczoraj od skakania z dziećmi na trampolinie, przepysznego grillowania ze znajomymi i z rodzinką w ogrodzie, wygłupy z dzieciakami. Dziś planujemy iść na spacer nad jeziorko, które oddalone jest o jakiś 1km od nas ;) Na kolejne dni zaplanowaliśmy również to samo, włącznie z wyjazdem na drugie jeziorko do pobliskiej wioski do znajomych na domek :) Także majówkę spędzamy aktywnie, tak jak my i nasze dzieci to uwielbiają :)

  Nam przydałby się rampersik dla dziewczynki :)
  Magdalena Bogiel

  Pozdrawiamy :*

 11. niestety majówkowy okres u nas jest chorobowo (kaszelek i katarek mam) połączony z ząbkowaniem Szymonek czyli ja :)
  7,5 miesiąca dziś mam swój pierwszy ząbek :D yupi na nudę nie narzekam dziś w domku siostra, mama i tatuś yupi dziś jest tatuś więc zabawa na całego teraz śpię a siostra i tato poszli siać warzywo, mamusia gotuje obiadzik później może przyjdą goście bo mamuś upiekła ciasto “styropianowe” i jeszcze pełno zabawek na podłodze a w nich jestem ja cały sprawca zamieszania i troszkę marudzę no bo ten ząbek a może i 2 będzie jakoś mi tak dziwnie z nim :) i taki nasz majówkowy wekeendzik pozdrawiam Kubusia
  Jak dla mnie fajowy niebieski bądź chabrowy rampersik rozmiar 80
  Marta Piotrowska z Wizny

 12. Od kilku lat spędzamy majówkę w naszej miejscowosci, w zależnosci od pogody, jak jest ciepło wychodzimy na miasto gdzie organizowane są imprezy z okazji majówki, albo z dzieckiem spędzamy czas na spacerach w lesie, parku, obowiazkowo zaliczamy lody kulkowe mniam ;) albo idziemy do parku rekreacyjnego, czyli spędzamy rodzinnie ten czas, przy niepogodzie rozpalamy grilla pod dachem a zajadamy się juz w domku oraz organizujemy sobie ten czas w domu, na gry, zabawy, odpoczynek.
  Nam przydałby się bodziak 62cm dla maluszka, który w pierwszej połowie maja się urodzi
  Żaneta Szot, Kościan

 13. Jak to się mówi, nie ważne gdzie, a ważne z kim :) I tak jest w naszym przypadku. Nie trzeba wyjeżdżać, by miło spędzić czas razem z rodziną. Jeśli ktoś nie ma domku z ogródkiem, to zawsze zostają jakieś atrakcje w mieście, których na pewno jest sporo. A jeśli nie, to pozostaje miły spacer, wycieczka do zoo, albo po prostu samo BYCIE ze sobą :)
  Jestem zainteresowana rampersem “Jungle” dla chłopca roz 80 niebieski lub pomarańczowy :)
  Ewelina Rzepka, Bydgoszcz

 14. Gdynia skrywa w swoim pięknie wiele miejsc, które warto odwiedzić z aktywnym Maluchem.
  Mój synek jest właśnie bardzo aktywnym, więc wybieramy się tam, gdzie możemy Go puścić, by pobiegał na nóżkach i wymęczył się do woli :)
  Ostatnio odkryliśmy Park Kolibki. Cudowna zielona przestrzeń, świeże powietrze, a jak się uda trafić to konie na wybiegu.
  Spacerujemy też po lesie i nad morzem.
  Najważniejsze, żeby synek miał frajdę i żebyśmy byli razem. Tata, Mama, Bartek i nasza Luna :)

  walczę o rampers dla chłopca w rozm. 86. kolor niebieski.
  Żaneta Bomba. Gdynia

 15. Witam, my jak co roku majówkę spędzamy rodzinnie, a że w tym roku jest nas trochę więcej – w styczniu urodziła się moją córeczka – więc będzie jeszcze weselej i przyjemnie. Mamy malutką działeczkę, na której często spędzamy wolne chwile, dzieci są zadowolone i szczęśliwe, a co najważniejsze są na świeżym powietrzu, niedaleko domu, a my cieszymy się że razem spędzamy czas. Właśnie się szykujemy, i też na otwarcie sezonu grillowego:)) A na działeczce mamy bujawkę, piaskownice, hamaki, darta, piłki, i inne potrzebne rzeczy do zabawy. Więc jedziemy póki pogoda piękna!!:))
  Wybieram rampers dla mojej królewny turkusowy – roz. 74
  Martyna Kicińska – Osielsko k. Bydgoszczy

 16. U nas plan na wypad do zoo. Oskarek kończy właśnie 10 m-cy i wszystko go interesuje. Chcemy pokazać mu zwierzątka a przy okazji pospacerować alejkami wśród drzew. Miłej majówki :-)
  Karolina Wójcik :-) wybieramy ramper dla chłopca.

 17. Przyjemnie spędzamy czas w majowy weekend całą trójką w swoim ogródeczku. Bawimy się piłkom, zjeżdżamy na zjeżdżalni i robimy duże baby z piasku. Po zabawie mały piknik na kocyku pod rozkwitniętymi jabłoniami, a później długi spacer do lasu w poszukiwaniu skarbów. Ach jak przyjemnie mieszkać na wsi i mieć tyle zieleni dookoła, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać żeby cieszyć się pięknem majówki i zabawą z rodzinom.
  Wybieram Body Little Pony dla naszej niespodzianki w brzuszku.
  Teresa Szczepanik Niwki Książęce koło Oleśnicy

 18. Tegoroczną majówkę zamirzamy spędzić na rowerach :-) nic nie dodaje energii tak jak ruch na świeżym powietrzu, szczególnie w ciepłych wiosennych promieniach i przy śpiewie ptaków :-) Napewno udamy się do lasu podziwiqać piękno przyrody i nawdychać się kwitnącej konwalii :-) ach żyć nie umierać :-) życie na wsi jest boskie :-)
  Jestem zainteresowana nagrodą nr 2 czyli rampersem niebieskim dla chłopca w rozmiarze 86
  Wszystkie warunki spełniłam jako Donata Andrzejewska miejscowość Łukowo koło Oborniki Wlkp.

 19. Moim pomyslem na spedzenie czasu podczas majówki to pojscie do parku,by pospacerowac uliczkami,posluchac spiewu ptakow.Nie mamy dzialki ani ogrodu,dlatego rowniez wyjdziemy na plac zabaw przed blokiem by porobic razem babki z piasku i pozwiedzac wszystkie place zabaw w okolicy:) Jednak jakby padalo to rownież wyjdziemy z parasolami i kaloszami na dwor,jednak nie na dlugo.Po przyjsciu wezmiemy sie za malowanie kolorowanek i malowanie kwiatuszkow i sloneczka by przywolac piekna pogode. Żaneta Mizgała Czeladź Milo by bylo wygrac ramper dla chlopca o rozmiarze 86:)

 20. Ta majówka będzie inna niż wszystkie dotychczasowe, nie będziemy nigdzie jechać, bo strach, nie będzie grila, bo pogoda się popsuła, nie będzie wycieczek po polnych drogach, ani wizyt u rodzinki kilka kilometrów od domu.. A to wszystko dlatego, że oczekuję swojego Skarba i wszystko inne spędza mi sen z powiek, wypatruję skurczy, objawów i tańcuję przed lustrem zastanawiając się czy opadł mi brzuch! : ) Więc tegoroczne plany majówkowe można określić słowem ‘wyczekiwanie’ ; ) Za to w przyszłym roku będziemy już z córcią podbijać nasze sielskie tereny! :)

  Patrycja Nowakowska na facebooku z Jerzyc.
  Miło byłoby wygrać rampers dla mojej Księżniczki w rozmiarze 62 cm w kolorze słoneczka, którego brak :(

 21. niestety ta majowke spedzamy w domku z powodu choroby… :( (jelitowka). Ale spedzimy ja na rodzinnych zabawach: ukladaniu puzzli, malowaniu farbami, mamy tez w planach pobawic sie masa solna.
  interesuje mnie nagroda nr 1 body “Little Pony” roz. 56
  Malgorzata Walkowiak Bandon, Irlandia

 22. Tegoroczna majówka.. będzie pierwszym większym weekendem wspólnie spędzonym, bo w tamtym roku Antosia też była z nami, ale jeszcze w brzuszku. Mieszkamy w Zabrzu, w województwie górnośląskim i za bardzo nie mamy dostępu do mnóstwa lasów, parków a co dopiero do jakiegoś piknikowania koło jeziora. Mamy symboliczne trzy parki.. w jednym z nich aktualnie trwają prace budowlane.. także choć dzisiaj wolne, pewnie będzie zakurzone i ubłocone.. zostają dwa.. jeżeli uciekniemy przed deszczem i zdążymy w te kilka dni iść na spacerek.. na piknik i po prostu oddać się w błogostan ciszy, spokoju i zielonej roślinności będziemy bardzo szczęśliwi, lubimy spędzać czas w trójkę, gdzie możemy porozmawiać, uciec na kilka godzi od tego miastowego hałasu i pobyć tylko w trójkę. Dzisiaj akurat idziemy o 15 na zlot Maluchów, prezentację Fiatów 126p.. pomimo, że u nas w rodzinie kobiety mają przewagę lubimy takie wyprawy.. :)

  Troszkę się rozpisałam, ale co tam.. chciałybyśmy wygrać RAMPERS “JUNGLE” największy rozmiar 80, przydałby się taki strój na letnie nasze wypady :)

  Spełniłyśmy wszystkie podpunkty, Nazywam się Ewelina Żmija z Zabrza i jestem mamą prawie rocznej Tosi !

 23. To pierwsza wspólna majówka z naszym kochanym synkiem :* Ponieważ nie mamy możliwości aby gdzieś wyjechać spędzamy ją w domu. Skoro pogoda jak zwykle wtedy kiedy ma dopisać jak narazie nie dopisuje :D mimo to wybraliśmy się na krótki spacer aby zobaczyć co się w mieście ruszyło na majówkę i ile ludzi najechało nad morze :) w pozostałe dni mamy zamiar spędzić z rodziną i znajomymi którzy zjechali na majówkę a także jak pogoda dopisze zrelaksować się w ogródku i zrobić jakiegoś grilla :D Beata Bychowska Władysławowo Jestem zainteresowana rampersem “JUNGLE” dla chłopca chabrowy rozmiar 86

 24. Mam to szczęście że mieszkam na osiedlu które znajduje się w lesie, także na piknik nie musimy się daleko wybierać 300-400 metrów i jesteśmy na polanie a właściwie plaży ze stawem w środku lasu… tak tak urokliwe miejsce które trudno opisać – trzeba by było zobaczyć na żywo! Tam rozłożymy kocyk i świetnie się bawić :)
  Ilona Kowalczyk Kiełczewo
  jestem zainteresowana bodami z konikiem w rozm.62, bowiem jeszcze w maju przyjdzie na świat synek.

 25. My spędzimy na działce tym bardziej ze córka miała urodziny ,a i tata będzie też miał więc będziemy bawić się szaleć na działce ,ganiać wygłupiać i dokuczać dziadkowi,Oczywiście będziemy też grilować bo być na działce w taaki piękny ciepły wiosenny dzień bez grila to wstyd.
  Gosiulka Ania Madzia-Stalowa Wola – Jungle” dla chłopca 86 rozm.

 26. Za to uwielbiam nasz wielki i ogrodzony ogród, piękne słońce syn na trampolinie, w pisakownicy, spacery nad jeziora w pobliżu, mąż który zrobił zaopatrzenie na weekend i możemy grillować do niedzieli:) ze znajomymi rodzina z pełnym ogrodem dzieci śmiejąc się i rozmawiając, ciesząc się powietrzem i piękną pogodą.
  Zdecydowanie rampers dla dziewczynki :)

 27. Odkąd w moim życiu pojawiły się moje dwie Księżniczki każdą majówkę spędzamy w obrębie naszego miasta. Jest tu tak wiele atrakcji, że nie sposób się nudzić. Najważniejsze, że jesteśmy wszyscy razem, co zdarza się nam niezwykle rzadko. Spacery i jeszcze raz spacery lub szaleństwa na naszej pobliskiej działce, Tato nosi swoją Starszą Księżniczkę na barana, a Młodsza wozi się jak Królowa w swojej karecie :) Nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba jak troszkę zieleni i nasza wspaniałą Czwórka razem. Na takie chwile czeka się całe życie <3
  Co do nagrody to rampers dla dziewczynki w rozmiarze 80 – kolor biały :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Adamkiewicz

 28. My w tym roku wyjechaliśmy, ale jeśli nie ma ktoś możliwości na wyjazd można i tak spędzić piękny czas. W majówkę organizowane są różne imprezy w plenerze można udać się na taką imprezę, jeśli ktoś woli zaciszne miejsce to może udać się na wycieczkę rowerową po swojej okolicy, czy po prostu spędzić czas w domu z rodziną bawiąc się wspólnie :)
  nagroda jaka nas interesuje to: Rampers dla chłopca rozmiar 86
  Amelia Poloczek

 29. Majówka to tylko i wyłącznie u babci i dziadka. Jak dopisze pogoda to oczywiście bedą harce na ogrodzie. A jak nie to duzo buziakow pRzytulania i śmiechu w domu :) wybieramy nagrodę nr 3

 30. My majówkę spędzamy na działce w naszej miejscowości mamy z domku 15 minut drogi, bawimy się tam piłką, puszczamy bańki, Oliwka ma na działce wózeczek i laleczkę więc się nie nudzi,lubi też biegać za naszym pieskiem, a dzisiaj robiliśmy grilla bo córcia skończyła 17 miesięcy i mieliśmy małe świętowanie :) Na działce jest zawsze fajnie i aktywnie uwielbiamy tam bywać :) Wybieram trzecią nagrodę rampers “Junge” dla dziewczynki, w kolorze turkusowym :)
  Katarzyna Karwas Z Legnicy

 31. wygłupy, spacer i wspolne gotowanie :) – jestem zainteresowana nagroda nr 2 – ewelina szymor z janówki

Leave a Response