KONKURSY

Malinowy konkurs!

Mama Kubusia6 comments727 views

Kochani, zbliża się Dzień Dziecka i z tej okazji wspólnie z Malinowe Pole przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest bon na wybrane przez zwycięzcę, malinowe ubranko!

Zasady konkrsu:
1. Konkurs trwa od 7 maja 2014 do 20 maja 2014 roku do północy, tak więc na zgłoszenia czekam do godziny 23:59.
2. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu.
3. Należy polubić Malinowe Pole, oraz Mamę Kubusia na facebooku.
4. Należy publicznie udostępnić grafikę konkursową (dostępna TU) i w komentarzu pod nią zaprosić do zabawy dwóch znajomych.
5. Na adres konkursmamakubusia@gmail.com należy wysłać fotografię Waszego dziecka, na której w dowolnym programie graficznym należy napisać życzenia dla niego, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Macie więc spore pole do popisu, jednak zwróćcie uwagę na to, by tekst był wyraźny.
6. Co ważne: wiadomość należy zatytuować “Malinowy konkurs“, a w treści podać swoje imię i nazwisko, miejscowość, w której mieszkacie, oraz link do Waszego profilu na facebooku– abym mogła zweryfikować spełnienie warunków. Wiadomości bez tych danych zostaną automatycznie pomijane.
7. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną zamieszczone w galerii konkursowej (tu), więc wysyłając je automatycznie wyrażacie zgodę na zamieszczenie ich w galerii, oraz w przypadku ewentualnej wygranej na łamach bloga. 
8. Nie usuwam zdjęć z galerii po zakończeniu konkursu.
9. Nagrodą w konkursie jest bon na dowolne ubranko z malinowego sklepu, pokrywający zarówno koszt wybranego przez zwycięzcę ubranka, jak i jego przesyłki!
Powodzenia! :)

6 komentarzy

Leave a Response