MODA DZIECIĘCA

Przymierz, zanim kupisz!

Mama Kubusia6 comments798 views

Kochani, taka sytuacja: macie przypływ gotówki i chcecie kupić dziecku coś ładnego. Sklepów tyle, że nie możecie zdecydować się na tą jedną z pośród stu bluzek. Znacie to? Albo inna sytuacja: kupujecie online, otrzymujecie przesyłkę, ubieracie dziecko i… Ups, niby wszystko w porządku, ale jakoś tak. Okazuje się bowiem, że Wasze ukochane dziecko po prostu nie wygląda w tym ciuszku korzystnie…
A wiecie, że wcale nie musi tak być? :)

Jakiś czas temu powstała wirtualna przymierzalnia ubranek dziecięcych- PRZYMIERZANKO.PL, gdzie możecie przymierzyć ubrania dziecku, zanim dokonacie zakupu! Nie wierzycie? Zobaczcie sami.
Najpierw musicie wybrać kilka z posród interesujących Was ubranek, poprzez kliknięcie “dodaj do przymierzalni”. Gdy dokonaliście już wyboru, odwiedzacie Waszą przymierzalnię, gdzie możecie wybrać tło na jakim ma znajdować się dziecko, oraz dodać modeli twarz Waszego dziecka! To naprawdę proste i zalogować możecie się za pośrednictwem swojego profilu na Facebook’u.

Inicjatywa jest naprawdę świetna i żałuję, że strona nie powstała wcześniej. Dlaczego? A chociażby dlatego, że Kubuś uniknąłby kilku czerwonych koszulek, w których naprawdę nie jest mu do twarzy…

Wirtualna przymierzalnia, to nie tylko sposób na to, by przymierzyć dzieciom ciuszki. Może dzięki niej Wasze dzieci odkryją w sobie zadatki na stylistę, podczas przymierzania ubrań? :) Zresztą, to zawsze jakiś fajny sposób na maminą nudę- nie ukrywajmy, każda z nas ma czasem taką chwilkę. Dzięki wirtualnej przymierzalni, możemy również zestawić do siebie ubranka, które planujemy kupić- dzięki czemu dowiemy się, jak będą razem wyglądać. :)

Urzekła mnie oprawa graficzna strony. Jak wiecie kocham wszystko co niebieskie,  a do tego te chmurki, drzewka i kwiatuszki- raj dla dzieci. :) Na chwilę obecną Przymierzanko współpracuje z takimi markami jak: Besta Plus, C&A, Coccodrillo, H&M, Reserved, czy Smyk. Oczywiście z czasem z całą pewnością oferta będzie większa. :)
Aktualnie na stronie Przymierzanko.pl odbywają się dwa konkursy, w których możecie zgarnąć bony na zakupy! Pierwsza zabawa, to stylizacja miesiąca- klik, a druga z okazji zbliżającego się Dnia Mamy- klik.
Zapraszam Was do zapoznania się ze stroną Przymierzanko.pl! Wchodźcie i przymierzajcie! :)
Co sądzicie o takiej inicjatywie? Podoba Wam się wirtualna przymierzalnia?

6 komentarzy

  1. Ciekawe urozmaicenie zakupów. Wiadomo, ze nie odda dokładnie tego, jak ciuch będzie wyglądał na konkretnym dziecku – bo mało które ma budowę jak manekin sklepowy – ale kolory można sprawdzić :)

Leave a Response