BLOGOSFERA

Za co kochasz Instagram?

Mama Kubusia16 comments930 views

Wzbraniałam się bardzo długo, odpychałam rękoma i nogami. Nie wiedziałam w tym niczego szczególnegoi nie rozumiałam tego podziwu wszystkich dookoła. Konto co prawda założyłam już jakiś czas temu, jednak w żaden sposób z niego nie korzystałam. Do dziś. Za co pokochałam Instagram?

To był impuls, właściwie nie wiem jak do głowy wpadł mi pomysł, by zamieścić swoje pierwsze zdjęcie w tej aplikacji. Po kilku minutach miałam sporą grupę obserwujących, wśród których widziałam głównie same znajome twarze. Więc wow- tyle ludzi w jednym miejscu.  I to fajnych ludzi. Obserwujesz kogo chcesz, a nie kogo Ci każą. Jak do tej pory nie pokazały mi się żadne sugestie znajomych, co bardzo mnie cieszy. Chociaż chwilka, mała zmiana- na Instagramie nie ma znajomych, są obserwatorzy. Kurcze, brzmi prawie jak osiedlowy monitoring! :)
Robię dużo zdjęć, mogłabym wręcz powiedzieć, że całe mnóstwo i nie skłamałabym. Kocham efekty graficzne. Nie mówię oczywiście o zmniejszaniu objętości ciała w photoshopie, czy korygowaniu niedoskonałości. Lubię cienie, barwy, kontrasty. A to oferuje Instagram. Nieograniczona ilość zdjęć i wiele opcji ich zabarwiania. Podoba mi się, bardzo.
To też fajna pamiątka. Lubię mieć nasze zdjęcia w wielu miejscach, dzięki czemu w przypadku zniszczenia dysku, zgubienia pendrive’a, czy podarcia drukowanych zdjęć- będzie miejsce, gdzie je znajdę. I będzie, od dziś!
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie podała Wam linku do naszego Insta i nie zasugerowała obserwacji. A więc :
:)
Całość strasznie mnie urzekła i wiem, że za jakiś czas z pewnością wpiszę Instagram na listę swoich uzależnień. :)
A Wy macie konta na Instagramie? Za co pokochaliście tą aplikację?

16 komentarzy

  1. Dla mnie Instagram to relaks i zbiór migawek z życia. Fajnie później za jakiś czas usiąść i przypominać sobie oglądając archiwalne fotki. No i to że są to zdjęcia niesamowite bo wykonane chwilętemu telefonem :)
    Fajnie że dołączyłaś ! :)

Leave a Response