BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKAGADŻETY DLA DZIECIMODA DZIECIĘCA

Gu-guga- sklep zaradnej mamy.

Mama Kubusia10 comments952 views

Lubię mamy, które coś robią, które po za dzieckiem robią jeszcze coś kreatywnego, co sprawia im radość. Taką mamą jest Wioleta, blogerka, która niedawno otworzyła sklep Gu-Guga. Co w nim fajnego?

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo asortyment jest naprawdę spory. Ja zakochałam się w szarych paputkach. Są świetną alternatywą dla tych, które mieliśmy do tej pory i które w całości wykonane były ze skórki. Bawełniane kapcie dają wizualne wrażenie lekkości i delikatności, przez co bardziej pasują do dziecka, a przynajmniej ja patrzę na to w ten sposób. Szarości uwielbiamy, to jasne. Ogromny plus za świetne podeszwy! Co ważne- spodobały się Kubie, który o ile to możliwe ma już powoli wpływ na to co zakłada i co mu kupuję. W jaki sposób? Po prostu pytam go czy ładne, a odpowiedź jest prosta: tak, lub nie.

Dzięki Gu-Guga spełniło się również nasze książkowe marzenie i “Robimisie” jest już z nami. To chyba jedna z pierwszych książek, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, gdy spoglądałam na nią u innych mam. Zazdrościłam, ale zazdrościłam pozytywnie, mimo tego, że zawsze coś stawało nam na drodze do “Robimisiów”. Tym razem na przeszkodzie nie stanęło nic. Wysyłka ekspresowa, pozostaje nam się cieszyć. “Robimisie” spodobały się Kubie, który ostatnio dokładniej przygląda się stronom książek.

10 komentarzy

  1. No proszę :) Właśnie taką samą działalność chcę założyć z tym, że ja chcę wraz ze sklepem stacjonarnym :) Póki co zabieram się za biznesplan i za szukanie dofinansowania na start :)

  2. nie sądzisz, że twój blog powinien zmienić nazwę na coś z reklamą, wcześniej bardzo fajne teksty, a teraz co tu nie zajrzę aby reklama nowych marek w bardzo słabą stronę to idzie. Długo Twój blog był u mnie na 1wszym miejscu,,, teraz zdecydowanie spadł.

    1. Nie, nie sądzę. Widocznie pobieżnie rzucasz teraz okiem, skoro tekstów nie widzisz. A reklamuję wyłącznie rzeczy, z którymi mamy jakieś związek, które lubimy i przede wszystkim te, które sama dokładnie wybieram.

Leave a Response