KONKURSYMOŻE NAD MORZE?

KONKURS: DZIECI KOCHAJĄ BAŁTYK!

Mama Kubusia14 comments818 views

Kochacie wakacje? Tablety, vouchery, rejsy rodzinne?
A jeśli Wasze dzieci kochają Bałtyk- zdradźcie, dlaczego?

Zasady? Bajecznie proste.
Opisz swoje wspomnienia z rodzinnych wakacji nad Bałtykiem. Mogą to być także wspomnienia z przed wielu lat. Opiszcie je w sposób sentymentalny, aby zachęcić innych do poznania oferty turystycznej naszego Wybrzeża.  Ma być wesoło i kreatywnie!
Za pomocą formularza podpiętego wedle Waszego uznania pod Wasz profil na Facebook’u lub Google+ dodajecie swoje zgłoszenie. Formularz dostępny jest tutaj: KLIK. W zgłoszeniu dodajemy minimum jedno zdjęcie. Moderator zaakceptuje Twoje zgłoszenie najpóźniej do 72 godzin. Wszystkie zgłoszenia będą dostępne na stronie (klik).Udało się? Teraz udostępnij swoją pracę znajomym i zachęć ich do głosowania w konkursie publiczności. Później wystarczy już poczekać tylko na werdykt jury.
A co z nagrodami?
Jest o co walczyć!
-Rodzinny weekend na morzu ze Stena Line.
-Rodzinny pobyt w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze.
-Rodzinny pobyt w Pensjonacie Wojciech we Władysławowie (o Pensjonacie i będącej jego częścią sali zabaw opowiadałam Wam TUTAJ(klik)).
10 gier LEGO Przygoda.
-10 Voucherów o wartości 100zł do Cyfrowego Laboratorium Obrazu Dimlab.pl.
-Nagrodą specjalną jest Samsung Galaxy Tab 3 10.1 3G 16GB.
-Nagrodą publiczności jest Samsung Galaxy Tab 3 lite 7.0 (nagroda przyznawana jest na podstawie łącznej ilości “lubię to”, oraz “1+”).
Konkurs trwa do 28 sierpnia 2014 roku, pełen regulamin dostępny jest tutaj (klik).
 
OFICJALNA STRONA KONKURSU: KLIK
Powodzenia! :)

14 komentarzy

    1. Dlaczego wymuszanie? Osobiście uważam, że oprócz typowych nagród, jest jedna, którą przyznają “zwykli” ludzie, a nie jury. :)

  1. Na szczęście o większości nagród decyduje JURY – a tylko jeden tablet jest za “like” . Przy takim układzie warto się postarać bo pula nagród też przyzwoita

Leave a Response