GADŻETY DLA DZIECIGADŻETY DLA RODZICÓWWNĘTRZA

Kuba&Karolina.

Mama Kubusia13 comments927 views

Z wieszakiem mieliśmy problem od dawna. Swego czasu na ścianie wisiał zielony byczek, który na dłuższą metę nie zdał egzaminu. Mieścił jedynie trzy kurtki, a jedna z nich po jakimś czasie i tak lądowała na podłodze. Marzył mi się wieszak, który pomieści wszystkie kurtki i czapki Bubiego. Wieszak, który nie ugnie się pod ciężarem wiszących rzeczy, a zarazem będzie ładnie wyglądał. Długo nic nie zwróciło mojej uwagi. Jednak pewnego dnia, gdy zalogowałam się na facebook’a- oniemiałam.

Natknęłam się na firmę, która zajmuje się tworzeniem nietuzinkowych wieszaków. Można je dowolnie spersonalizować. Długość, szerokość, kolor, ilość wieszaczków- to wszystko zależy od Was! Macie całkowity wpływ na ostateczny wygląd Waszego wieszaka. Możecie umieścić na nim jakiś napis, cytat, czy po prostu swoje imię. My wybraliśmy tą ostatnią wersję. To miał być nasz wieszak, stąd napis: Kuba&Karolina. Gdy usłyszałam, że obok tekstu pojawi się też nasze zdjęcie nie byłam do końca przekonana. Byłam bardzo ciekawa efektu, jednak zwyczajnie nie potrafiłam sobie tego wyobrazić.
Dziś, po powrocie z pracy czekała na mnie niespodzianka. Podczas mojej nieobecności kurier doręczył staranie zapakowaną paczkę. W niej nasz wieszaczek, śruby i kołki do montażu. Kuba pokazywał palcem na nasze twarze wołając: “Mama, Buba!”. Po wspólnej drzemce, od razu poprosiłam brata o pomoc przy wiertarce. Mój brat, którego na ogół nazbyt nie interesują moje blogowe poczynania- uznał, że to rzeczywiście całkiem przyzwoity gadżet. W jego słowniku- całkiem przyzwoity, oznacza po prostu zajebisty. Moje zdanie jest takie samo.
Gdzie znaleźć takie cudo? Tutaj- na facebook’owym profitu ARTMAN (klik). Jestem pewna, że dla Pana Artura i Damiana nie ma projektu nie do zrealizowania!
Wieszaczek jest bardzo solidny i bez problemu pomieścił wszystkie kurtki i czapki. Zostało nawet kilka wolnych miejsc. Jest lekki, a mimo wszystko bardzo wytrzymały. Wycinany laserowo, bez niedociągnięć, malowany proszkowo, zabezpieczony przed korozją.
Z czystym sumieniem możemy Wam go polecić!

13 komentarzy

  1. Czytam regularnie, choć do tej pory nie komentowałam ;) Dziś chciałam napisać, że dzięki Wam mamy taki wieszak w swoim korytarzu :) Każdy jest w szoku jak wchodzi :D Dziękujemy!!! ;)

Leave a Response