INSPIRACJE

Nautical Birthday Party. Inspirations.

Mama Kubusia35 comments1118 views

Do urodzin Bubiego zostały jeszcze niecałe cztery miesiące, jednak od jakiegoś czasu już rozmyślam nad ich organizacją. Pierwsze urodziny Kubiego były moją osobistą porażką organizacyjną, więc w tym roku zamierzam to nadrobić.

Plan jest jeden: klimat morski. Kotwice, łódeczki, granaty, czerwienie, błękity, biele. Kubeczki, słomki, talerzyki- wszystko plastikowe. Serwetki, obrusiki. Morskie dekoracje.
By dodać sobie jeszcze więcej motywacji, przygotowałam sporo zdjęć obrazujących moją wizję. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie będę w stanie zrealizować tego wszystkiego, czego sobie zamarzę.
Jeśli chodzi o tort- mam już swojego faworyta. Na zdjęciach poniżej znajdziecie biały, z granatowymi kotwiczkami. Nasz planowo będzie jednak jednopiętrowy, gdyż zwyczajnie więcej nie będzie potrzebne. Mam swoją wizję, za jakiś czas ją narysuję i już teraz udam się do cukierni.
Listę gości przygotowałam w kilka sekund, nie miałam z tym najmniejszego problemu. Będziemy my z Bubim, moi rodzice, mój brat-który jest chrzestnym Kuby, Magda z mężem i Wojtusiem- jest chrzestną Buby. Będzie babcia Bubiego od strony (nie)szanownego PT i możliwe, że moja koleżanka z synkiem. I tyle. Na więcej osób nie mam czasu, miejsca, ani przede wszystkim pieniędzy
.
Urodziny zrobimy albo u nas w domu, albo w takim specjalnym miejscu! Żałuję jedynie, że to październik i nie ma już świeżych truskawek, czereśni i tanich, słodkich arbuzów!
Strojem Kubiego zajmę się sama, wiadomo.
Zostawiam Was ze sporą garścią zdjęć.
Jak podoba Wam się taki klimat?

 

 

*Wszystkie zdjęcia znajdujące się w tym poście pochodzą z pinterest.com.

35 komentarzy

 1. uwielbiam takie klimaty,
  moja córa ma urodziny za półtora tygodnia i też marzyła mi się taka “wystawka” tylko bardziej dziewczęca :P
  motylki, kwiatki te klimaty
  coś tam wymyśliłam ale nie będzie to takie okazałe jak w pierwszym zamyśle – jak zwykle zresztą…. :/

 2. Seba skonczy 4 latka 24 lipca, więc to już tez niedlugo :) Marzy mi sie imprezka w takim stylu jak mówisz. Z roku na rok sobie to obiecuję i zawsze klapa ;/ Ale tym razem mam nadzieje, że się nie poddam. Jesli bedziemy w Polsce (bo taki mam wspaniały plan) to bedzie party na świezym powietrzu, grill, balony, bibuła na drzewach i te sprawy :D Oby mi sie udało, tego i Tobie życze :)

  1. Zazdroszczę urodzin dziecka latem. Sama je mam sześć dni przed Twoim synkiem, więc wiem jaka to fajna sprawa. Jesienią i zimą możliwości są ograniczone…

 3. Świetne pomysły, naprawdę wygląda to pięknie. W takim razie będziemy czekać na foto relację z październikowej imprezy. Jestem w szoku, że tak wcześnie planujesz – moja Kalina ma urodziny 28 czerwca!!! a ja dopiero zaczynam myśleć! Chyba czeka mnie kompletna “porażka organizacyjna” w tym roku :-) Pozdrawiamy
  Mama i Klaina

  1. Ja miałam porażkę organizacyjną, budżetową i wszelaką możliwą rok temu. Zawiodłam trochę samą siebie, chociaż i tak było fajnie. Dlatego w tym roku muszę nadrobić. :)

 4. Jak pójdziesz do cukierni to będę na Ciebie zła. :( Już Ci mówiłam, że będę robić tort dla Kuby…

  Od pierwszych urodzin Wojtka marzyłam żeby zrobić mu przyjęcie tematyczne. Ale do tej pory mi się nie udało. Może w przyszłym roku. :D

  A w tym może uda mi się połowicznie spełnić takowe marzenie i pozwolisz mi pomóc w organizacji Kubusiowych urodzin. :D

  Mgd

  1. Ei, ei, ei! Madzia, nie masz być zła, tylko wiesz, że jestem perfekcjonistką! I wolę wydrzeć się na babkę w cukierni, niż na Ciebie!

  2. Pfff, a ja nie jestem perfekcjonistką?! Zdziwiłabyś się. A jak byś się na mnie wydarła to ja bym nie była Ci dłużna. A znając życie to i tak nie zrobiłabyś rabanu w cukierni. Wyślę Ci zdjęcie tortu, który zrobiłam mojemu bratankowi, chyba Ci go jeszcze nie pokazałam. Poza tym taki tort jak ten biały to rzecz prosta.

   A jak dalej będziesz się upierać to będę zła i Ci nie pomogę… :<

  3. Nie zrobiłabym rabanu, tylko po prostu nie odebrałabym tortu, gdyby był chujowy. :)
   Prosta? A z czego zrobisz mi piękny sznur dookoła tortu? Z czego idealne, maleńkie kotwiczki?

Leave a Response