MATKA TEŻ CZŁOWIEK

Sunny Morning!

Mama Kubusia29 comments952 views

Chcąc na swój sposób wynagrodzić Kubie nasze rozstania- wspólnie z rodzicami zabraliśmy go dzisiaj na plażę. Do torby wpakowaliśmy basen i kuleczki, o czym Bubi oczywiście nie wiedział… :)

Gdy mój tata zabrał Bubiego nad wodę, szybko nadmuchałam basen. Robiłam to już wcześniej w domu, więc nabrałam trochę wprawy. Po powrocie Kubuś miał wielką niespodzianką, w dosłownym tego przymiotnika znaczeniu!
Z racji tego, że nie lubimy plażować nad wodą (ze względu na spacerowiczów, kolonie i wycieczkowiczów), dziś nie nalewaliśmy wody do basenu. Zrobimy to, kiedy zaczniemy plażować na tak zwanej “dzikiej” plaży, czyli plaży po drugiej stronie portu, która prowadzi na Hel. Latem zawsze jest tam dużo mniej ludzi, niż tutaj na publicznej.
Jedną z ulubionych zabaw Bubiego okazało się być skakanie. :) Wybaczyć musicie mi jednak jakość gifu, oraz kilku zdjęć poniżej, zostały wykonane telefonem, który na słońcu nie spisuje się najlepiej.
Woda na plaży? Potwornie ziiiiimna!
Przedpołudnie możemy więc zaliczyć do bardzo udanych!
Nasz basen, oraz miękkie, plastikowe kuleczki znajdziecie na stronie www.ogrodosfera.pl. Po za basenami, drewnianymi domkami, znajdziecie tam również inne urządzenia ułatwiające pielęgnację ogrodów. ;)
Miłego weekendu! :)

29 komentarzy

  1. Jak ja Wam zazdroszczę plaży,morza… U nas plazowac nie da się juz teraz – zjeżdżalnie zabraly najlepsza część plaży a narty wodne przyciągają tłumy… Geatuluje siły w płucach ja basen chyba z pol dnia dmucham :P a Bubi jest boski ! Ulubiona Jego zabawa była też ulubiona zabawa Lilianki :D Gif obrazuje ja jeszcze rok temu ;) również życzymy miłego weekendu – my zmykamy malować kuchnie ! Ewelina A ;)

  2. Czy mogę prosić o link bezpośrednio do tego basenu? szukam odpowiedniego dla synka ( są w jednym wieku z Kubusiem ) ten wydaje się być spory- będę wdzieczna. Pozdrawiam

  3. Czy mogę prosic o link bezpośrednio do tego basenu? szukam odpowiedniego dla synka ( sa w jednym wieku z Kubusiem ) ten wydaje się być spory…Pozdrawiam

  4. Też mamy podobny basenik. To super zabawka dla dzieciaczków. Mój starszy synek ostatnio mnie zmolestował, abym w końcu nadmuchała basen, młodszy póki co tylko się przygląda jak starszy dzikuje w wodzie:)

Leave a Response