URODA

We love Osmoza Care!

Mama Kubusia14 comments889 views

O naszym zachwycie produktami Osmoza Care mogliście przeczytać już kiedyś na blogu. Myślałam, że nic bardziej praktycznego nie da się wymyślić. I tkwiłam w tym przekonaniu dopóki nie odwiedził nas kurier, bo jak się okazuje, teraz na wakacyjne pikniki i wycieczki, a nawet spacery po mieści będziemy zabierać parę rzeczy mniej!

Zawieszka Para’Kito.
Cóż to? To nic innego jak wybawienie od wszystkich chemicznych środków przeciw komarom w spray’u. Specjalny wkład umieszczamy w kieszonce zawieszki, a następnie przyczepiamy ją do plecaczka, wózka, czy czego tylko chcemy! Dostępna jest również opcja z opaską na rękę, jednak ona w przypadku Bubiego nie zdałaby egzaminu, gdyż ściąga wszystko, co mu się założy. Jedna zawieszka chroni malucha przez piętnaście dni, po czym trzeba wymienić wkład. Uważam, że to świetna alternatywa dla produktów w spray’u, dodatkowo o wiele wygodniejsza!
Jak to działa? Z wkładu Para’Kito uwalniane są aromaty uzyskiwane z siedmiu olejków eterycznych, zapewniających naturalną ochronę przed komarami. Produkt nie zawiera substancji chemicznych, nie ma kontaktu ze skórą. Świetnie nadaje się również dla małych dzieci, kobiet w ciąży, oraz osób podatnych na podrażnienia i alergie skóry.
Antybakteryjne chusteczki do rąk.
Ile razy rezygnowałyście z zabrania ze sobą paczki mokrych chusteczek, bo zwyczajnie była za ciężka, lub nie mieściła się w torbie i zamiast nich brałyście suche chusteczki higieniczne? Mi zdarza się to bardzo często, szczególnie podczas spacerków po mieście. A teraz? Teraz mam lekkie, plastikowe pudełeczko, niemal połowę mniejsze od tradycyjnej paczki chusteczek. Nie będzie więc problemu z jego spakowaniem do torby wózka, czy nawet mojej torebki.
Aplikatory antybakteryjne na niedoskonałości skóry.
Której z nas nie zdarza się w ważnym dniu dostać pryszcza na czubku nosa? Której na kilka dni przed ważną datą nie wyskoczyła kiedyś wysypka? Produkt działa na zasadzie Clic&Go, czyli odginamy jedną ze stron patyczka, czekamy aż druga napełni się płynem (bez parabenów!) i atakujemy krostkę!
Aplikatory antybakteryjne z Eozyną 2%
na uszkodzenia skóry.
Czyli taka mini apteczka pierwszej pomocy. Nie musimy mieć pod ręką gazików i wody utlenionej- wystarczą nam te patyczki, które zajmują o wiele mniej miejsca w torebce, dzięki czemu zawsze możemy mieć je przy sobie. Aplikatory również działają na zasadzie Clic&Go.
Antybakteryjny żel do rąk.
Czyli dopełnienie do antybakteryjnego kremu i musującej pianki. Wydaje mi się, że nie muszę opowiadać o tym, do czego służy żel do rąk? Warto jednak wiedzieć, że tego żelu nie trzeba spłukiwać. Świetna, wakacyjna opcja!
Jak widzicie Osmoza Care zaskoczyła nas ponownie, a zarazem ułatwiła nam życie, szczególnie teraz, w okresie wakacyjnym. Lubię gadżety, lubię ułatwiać sobie życie, a zawartość torebki ograniczać do minimum!

14 komentarzy

  1. Niestety, u nas nie sprawdziły się zawieszki – guzik odstraszały komary. Chusteczki bardzo szybko wyschły. Jedynym preparatem który jest ok jest żel antybakteryjny do rąk. Patyczków na niedoskonałości ani na uszkodzenia skóry nie przetestowałam, ale patyczki na bolesne ząbkowanie tak – bez szału.
    Pozdrawiam
    Joanna

Leave a Response